Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Odios01

Hectopat
Merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi Galaxy Watch 4 alınır mı? Aldığımda pişman olur muyum? Bluetooth uzunluğu ne kadar? Telefonla bağlantısı kaç metrede kesiliyor?

Evet alınır ben kullanıyorum Bluetooth mesafesini ölçmedim fakat açık alanda 10-20 metre arasıdır. Bizim evde ise benim odamdan salon ortalama 7-8 metredir kapalı olduğunda kesiliyor. Sormak istediğin soru varsa alabilirim.

Evet alınır ben kullanıyorum Bluetooth mesafesini ölçmedim fakat açık alanda 10-20 metre arasıdır. Bizim evde ise benim odamdan salon ortalama 7-8 metredir kapalı olduğunda kesiliyor. Sormak istediğin soru varsa alabilirim.
Ne amaçla kullanıyorsunuz hocam? Ben öğrenci olduğum için saat lazım oluyor ve genelde nabzımı çok ölçen birisiyim :D. Ayrıca okul çıkışı müzik dinlediğimden dolayı bazen cebimden telefonu hiç çıkarmak istemiyorum. Onun dışında çok fazla bir şey yapmayacağım. Bu arada bilgi için teşekkürler. :)

Ne amaçla kullanıyorsunuz hocam? Ben öğrenci olduğum için saat lazım oluyor ve genelde nabzımı çok ölçen birisiyim :D. Ayrıca okul çıkışı müzik dinlediğimden dolayı bazen cebimden telefonu hiç çıkarmak istemiyorum. Onun dışında çok fazla bir şey yapmayacağım. Bu arada bilgi için teşekkürler. :)

Ben keyfine aldım hocam. Ayrıyeten okulda bizim telefonları alıyorlar direkt saat üzerinden müzik dinlemek için de kullanıyorum.

Aynen öyle hocam ama eksik diyebileceğim 2 özellik var birisi e-SIM. Diğerisi çok önemli değil ama pil.
Sanırsam yurt dışında e-SIM var ama Türkiye'de yok. Türkiye'ye de getirseler güzel olacak. Mesela bazen okula giderken 'geç kalma' korkusundan telefonu unutabiliyorum :D. Sonra tabi saat olmadığı için telefonu almak için eve geri dönmek zorunda kalıyorum.
@PROTECTQ hocam az önce aklıma bir soru takıldı. Günlük kullanım için alınır mı? Saat spor saati olduğundan dolayı "acaba günlük kullanım için uygun olur mu?" diye kafam karıştı. Genelde saate bakmak, telefonum sessizde onun içinde arayan kişiyi o anda göremiyorum, nabzı ölçmek, kaç saat uyuduğumu ve uyku kalitemi, kandaki oksijen kalitesini (SPO2) -bunu çok fazla kullanmam- gibi şeyleri kullanacağım. Sizce uygun mudur? Başka öneriniz varsa açığım.

Son düzenleme:
Sanırsam yurt dışında e-SIM var ama Türkiye'de yok. Türkiye'ye de getirseler güzel olacak. Mesela bazen okula giderken 'geç kalma' korkusundan telefonu unutabiliyorum :D. Sonra tabii saat olmadığı için telefonu almak için eve geri dönmek zorunda kalıyorum.
@PROTECTQ hocam az önce aklıma bir soru takıldı. Günlük kullanım için alınır mı? Saat spor saati olduğundan dolayı "acaba günlük kullanım için uygun olur mu?" diye kafam karıştı. Genelde saate bakmak, telefonum sessizde onun içinde arayan kişiyi o anda göremiyorum, nabzı ölçmek, kaç saat uyuduğumu ve uyku kalitemi, kandaki oksijen kalitesini (spo2) -bunu çok fazla kullanmam- gibi şeyleri kullanacağım. Sizce uygun mudur? Başka öneriniz varsa açığım.

Sağlık konusunda Huawei'den şaşma derim çok detaylı veri sunuyor onun dışında günlük hayat için Samsung öneriyorum. Çünkü Huawei'ye Spotify, YouTube Music gibi uygulamalar yüklenemiyor. Gelen mesajlara detaylı cevap verilemiyor, ama Samsung'da bunlar gayet rahat yapılıyor.

Sağlık konusunda Huawei'den şaşma derim çok detaylı veri sunuyor onun dışında günlük hayat için Samsung öneriyorum. Çünkü Huawei'ye Spotify, YouTube Music gibi uygulamalar yüklenemiyor. Gelen mesajlara detaylı cevap verilemiyor, ama Samsung'da bunlar gayet rahat yapılıyor.
Saat spora yönelik bir saat olduğundan dolayı ve ben de çok spor yapan birisi olmadığım için sormuştum. Cevabınız için çok teşekkürler. Çok yardımcı oldunuz. 😊

Geri
Yukarı