Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Fatihh Özcan

Hectopat
3000 TL civarında diğer akıllı saat önerilerinizi bekliyorum. Şu anlık en çok beğendiğim model Watch 4 oldu ancak bataryası yüzünden pek emin olamadım.

Telefonunuz nedir? Akıllı saat mi arıyorsunuz yoksa saat görünümlü bileklik mi? Bunu deme sebebim Apple ve Samsung, Oppo gibi WearOS veya watchOS kullanmayan markalarda fonksiyonellik olmaz. Ancak Watch 4 batarya dezavantajı dışında gerçekten bir akıllı saat.

Telefonunuz nedir? Akıllı saat mi arıyorsunuz yoksa saat görünümlü bileklik mi? Bunu deme sebebim Apple ve Samsung, Oppo gibi WearOS veya watchOS kullanmayan markalarda fonksiyonellik olmaz. Ancak Watch 4 batarya dezavantajı dışında gerçekten bir akıllı saat.
Oppo A5S kullanıyorum. Akıllı saati tercih ederim ancak uygunsa saat görünümlü bileklik de tercih edebilirim.

Oppo A5S kullanıyorum. Akıllı saati tercih ederim ancak uygunsa saat görünümlü bileklik de tercih edebilirim.
Uygun olması sizin isteklerinize bağlı. Örneğin Google Asistan olsun isterseniz WearOS dışında seçenek yok ya da 7 gün 14 gün batarya performansı için Huawei modelleri tercih edilebilir.

Geri
Yukarı