Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Blannk

Hectopat
Daha fazla  
Watch 4 almayı düşünüyorum, sizce saat iyi midir? Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka saatler var mı?

Watch 4 Classic 46 mm alınır.

Peki hocam Huawei GT2 veya GT3 SE modelleri hakkında ne söyleyebilirsiniz
Watch 4 bildiğiniz telefon gibi aramadan tut play store, 1.5 gb ram ,16GB depolama kadar her şey var ama Huawei modelleri daha çok kısıtlı ve tek şarj da uzun süre götürüyor. Watch 4 ise 1-1.5 gün.

Watch 4 bildiğiniz telefon gibi aramadan tut Play Store, 1.5 GB RAM, 16 GB depolama kadar her şey var ama Huawei modelleri daha çok kısıtlı ve tek şarj da uzun süre götürüyor. Watch 4 ise 1-1.5 gün.

Huawei de arama yapabiliyor.
Eğer arama yapsın spor takibi kalp monitör vs tarzı özellikler yeterli zaten uygulama yükleyip ne yapcağım kafasında iseniz şarjı da 1 haftadan fazla gitsin diyorsan Huawei abilirsiniz.

Şahsen benim için uygulama yükleme, yazılım ve özellik aradığım için asla Huawei almam.@noflprojoker

Huawei de arama yapabiliyor.
Eğer arama yapsın spor takibi kalp monitör vs tarzı özellikler yeterli zaten uygulama yükleyip ne yapcağım kafasında iseniz şarjı da 1 haftadan fazla gitsin diyorsan Huawei abilirsiniz.

Şahsen benim için uygulama yükleme, yazılım ve özellik aradığım için asla Huawei almam.

Sanırım Samsung almaya karar verdim hocam sağ olun.

Bütçeniz varsa Watch 5 tavsiye ederim Watch 6 geçtiğimiz günlerde satışa çıktı Watch 5 ileriye dönük olması açısından daha iyi olur.

Hocam aralarında çok bir fark yoksa benim Watch 4 her türlü işimi görür açıkçası.

Hocam aralarında çok bir fark yoksa benim Watch 4 her türlü işimi görür açıkçası.
Baktığım kadarıyla aralarında 500 TL bir fark var ben olsam 500 lira daha verip daha güncel olanını tercih ederdim karar sizin şimdiden hayırlı olsun.

Karar vermenize yardımcı olduysammne mutlu, bende akıllı saat alacağım daha karar veremedim:( keşke e simli Watch 6 gelse:)

Samsung da güncellik ve yazılım deste8ön planda olduğu için yeni olanı alabiliyorsanız almanız daha mantıklı hatta Watch 5 Pro almanız daha iyi olur.

Samsung da güncellik ve yazılım deste8ön planda olduğu için yeni olanı alabiliyorsanız almanız daha mantıklı hatta Watch 5 Pro almanız daha iyi olur.
Hocam bu işin sonu yok Watch 4 ile 5 arasında 500, 600 lira fark var Watch 5 pro almanız daha iyi olur diyorsunuz ama fiyatı 6700 TL onun yerine Watch 6 alsın o zaman :D

Yeni konular

Geri
Yukarı