Elektronik Samsung Galaxy Watch 4 classic 3305TL!

ginowhis

Decipat
Yer
Bolu
Sarji 1 bucuk gün zor gidiyor illa bir şeyler kismak lazim tavsiye etmem az daha verip Huawei alin

Galaxy'de Wear OS çalışıyor Play Store'daki her uygulamaya erişimin var. Huawei ile kıyaslamak mantıksız olur farklı kulvardalar. Wear OS olup 2 günü aşabilen pek bir saat yok Apple kanadında da pil süreleri düşük.

Galaxy'de Wear OS çalışıyor Play Store'daki her uygulamaya erişimin var. Huawei ile kıyaslamak mantıksız olur farklı kulvardalar. Wear OS olup 2 günü aşabilen pek bir saat yok Apple kanadında da pil süreleri düşük.

Ustelik 3 4 ay sonra pil yarim gunde bitiyor garantiye vereceğim galiba benim saat sknti

Ustelik 3 4 ay sonra pil yarim gunde bitiyor garantiye vereceğim galiba benim saat sknti.

Sizin saat sorunlu. Öyle bir şey olamaz normal Samsung saatte. Uzun süre hem Watch 5 44mm hem de 3 aydır Watch 6 Astro Edition kullanıyorum. Hâlâ ilk gün olduğu gibi pil süresi.

Sizin saat sorunlu. Öyle bir şey olamaz normal Samsung saatte. Uzun süre hem Watch 5 44mm hem de 3 aydır Watch 6 Astro Edition kullanıyorum. Hâlâ ilk gün olduğu gibi pil süresi.

Büyük ihtimal. Ilk 3 ay bende de sorun yoktu 4 5 ay sonralarda başladı.

Geri
Yukarı