Samsung Galaxy Watch 4 Classic iOS ile kullanılabilir mi?

Burak Günaydın

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda bir Samsung Galaxy Watch 4 classic almayı düşünüyorum fakat iPhone 11 kullanıyorum. Tam uyumlu olmıyacagını biliyorum fakat yine de bazı önemli özellikleri kullanabilmemin bir yolu var mı?
YouTube üzerinde gördüğüm bir videoda Watch 6 model saate Google Play üzerinden indirdiği merge uygulamasıyla mesajları ve aramaları saatte alabiliyordu. bu modeldede kullanılabilir mi?

Maalesef Watch 4 serisi IOS ile uyumlu değil. Sadece Android OS 6.0 ve üstü olan, 1.5 GB RAM'in üstünde cihazlarla çalışıyor. Daha detaylı bilgi için;

Merhaba. Yakın zamanda bir Samsung Galaxy Watch 4 classic almayı düşünüyorum fakat iPhone 11 kullanıyorum. Tam uyumlu olmıyacagını biliyorum fakat yine de bazı önemli özellikleri kullanabilmemin bir yolu var mı?
YouTube üzerinde gördüğüm bir videoda Watch 6 model saate Google Play üzerinden indirdiği merge uygulamasıyla mesajları ve aramaları saatte alabiliyordu. Bu modeldede kullanılabilir mi?

Birkaç özellik farkı dışında Galaxy Watch 4-5-6 aynılar. Dediğiniz şekilde olur belki. Ayrıca, Galaxy Watch 4-5-6'lar telefonsuz kurulabiliyor ve kullanılabiliyor.

Geri
Yukarı