Samsung Galaxy Watch 5 ve 6 saatlerinde e-SIM kullanılıyor mu?

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Selam, telefonumda e-SIM yok normal SIM kartı var. Bu arada iki saatten hangisinde e-SIM var? Ve birini alsam buna aynı numaradan e-SIM ayarlayabilir miyim? Yani Bluetooth internet bağlanmadan arama mesaj vb. yapabilir miyim? Saatle SIM ile ilgili fazla bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiyeye LTE modelleri gelmiyor diye biliyorum. Eğer telefonunuza bağlarsanız yine mesaj ve arama yapabilirsiniz.
Benim istediğim telefonu mesela evde bırakıp dışarıya saat ile çıkayım birisi ararsa alo alo falan. Bende biliyorum aynı İnternete bağlı olunca oluyor ama bana bu lazım.

Benim istediğim telefonu mesela evde bırakıp dışarıya saat ile çıkayım birisi ararsa alo alo falan. Bende biliyorum aynı İnternete bağlı olunca oluyor ama bana bu lazım.
E-sim gelmiyor Türkiyeye. Eskiden şöyle bir şey vardı ama mesela hem telefon hemde saat internete bağlıysa internet üzerinden arıyordu. Şu an hala aktif mi bilmiyorum. Dediğiniz sim olayı yok maalesef.

E-sim gelmiyor Türkiyeye. Eskiden şöyle bir şey vardı ama mesela hem telefon hemde saat internete bağlıysa internet üzerinden arıyordu. Şu an hala aktif mi bilmiyorum. Dediğiniz sim olayı yok maalesef.
Yurt dışından saat getirtsem. Yine mi olmaz. Ve sim olayı gelir mi sizce. Zaten Iphone 14 te kullanılmıyor mu E-Sim.

E-SIM gelmiyor Türkiye'ye. Eskiden şöyle bir şey vardı ama mesela hem telefon hem de saat internete bağlıysa internet üzerinden arıyordu. Şu an hala aktif mi bilmiyorum. Dediğiniz SIM olayı yok maalesef.

Evet o var ama maalesef e SIM yok.

Geri
Yukarı