Elektronik Samsung Galaxy Watch 6 44 mm akıllı saat 4899 TL

Huawei GT Watch 3 46mm kullandım, 1 hafta sonra iade edip bunu aldım. Şarj konusunda iyi gitmesini isterseniz en nihayetinde sizi Xiaomi band kullanmaya davet ediyorum iki hafta gidiyorlar. Her gün şarj etme konusuna gelirsek, 30 dakikada %50 şarj olan bir alet. Duşa girerken şarja koyabilirsiniz. Uyurken şarja koyabilirsiniz. Sadece 1 saat şarja bırakmamız zaten fulleyecektir ki bir tam şarj bana 2 gün yetiyordu. Şu an 6 classic 47mm kullanıyorum, iç parça olarak birebir aynı saatler zaten bu da 2 gün götürüyor beni.

Bu şekilde kullanınca da uyku takibinden feragat ediliyor. En azından 2-3 gün kesin gidiyor olsa, dediğiniz gibi duş kurtarır.
Ben de uzun süre Galaxy Watch bakıp sonra GT3 aldım. Şimdilik memnunum.

Sizi iade ettiren sebep neydi?

Bu şekilde kullanınca da uyku takibinden feragat ediliyor. En azından 2-3 gün kesin gidiyor olsa, dediğiniz gibi duş kurtarır.
Ben de uzun süre Galaxy Watch bakıp sonra GT3 aldım. Şimdilik memnunum.

Sizi iade ettiren sebep neydi?

Telefonum S23 ultraydı. Saatten beni en çok uzaklaştıran şey yanlış hatırlamıyorsam 32MB RAM'i vardı galiba. Sporda fitness takibini açmıştım, bir egzersiz için kronometreyi açacaktım ama bir baktım ki saatte uygulamayı arkaya atma seçeneği yok, kronometreyi açmak için fitness uygulamasını durdurmamı ve kapatmamı istiyordu. Telefonuma geçmek zorunda kaldım, bileğimdeki akıllı saat değil de Xiaomi'nin akıllı bileklirindenmiş gibi hissettim o an. 10 kişiyi favoriye alıp arayabilme olayı da sinirimi bozdu, şu anki saatimde rehbere tam erişim ve numara tuşlama var. Mesajlara sadece sabit cevaplarla yazabilme de sinirimi bozdu açıkçası. Şu ankinde klavyeye yazabiliyorum fakat konforlu olmuyor tabii, o yüzden sesli klavyeyi kullanıyorum o cidden iyi sonuçlar veriyor.

Ne anlamı kaldı saatin anlamadım Apple Watch 8 replikası GS8 Ultra bile 1 hafta gidiyor
Hocam Apple olsun, Samsung olsun bu cihazların amacı geleneksel ama elektronik saat görevini yerine getirme değil.

Telefonu sürekli aç kapat cepten çıkar sok yapmadan hatta taşımadan müzik dinleyebilme, telefona gelen önemli arama, mesaj gibi bildirimleri telefon sessizde cepten çıkarmadan görüntüleyebilme, yürüyüş spor gibi aktivetelerde telefona nazaran çok daha doğru kalori, kalp ritmi istatistikleri elde etme gibi şeylerle satmaya kendilerini kabul ettirmeye çalışan ürünler bunlar.

Hatta benim gibi anksiyete problemi olan insanlara vücut ısısı ve kalp ritmi üzerinden kriz, stres, kaygı patlama ataklarında uygun profesyonellikte yazılımlar varsa amatör bir şekilde hayırdır dostum bir şeyler ters gidiyor galiba rahat ol gibi tespit ve tavsiye verebilecek fiziksel sensörlere, kabiliyete, yazılım altyapısına sahip cihazlardan bahsediyoruz.

Tabi uyku takibi, raporlaması yapan bu gibi üst düzey cihazların en azından artık 24 saat şarj ihtiyacı duymadan çalışabilmesi çok daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı