Elektronik Xiaomi Mi Watch Akıllı Saat 1.499 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Çok büyük bir indirim yok ama almayı düşünenler bakabilirler. Normalde 1800 TL civarında satılıyor. Sadece bej rengi indirimde maalesef.

1700922680745.png

Arkadaşlar aynı saatin şu an aktif kullanıcısıyım, 3 yıldır bende. Spor çeşitliliği çok fazla, günlük kullanımından memnunum, nabız sensörünü aktif olarak kullanıyorum ve egzersiz kaydı da yapıyorum, şarj 4 5 gün gidiyor. Sormak istediğiniz bir şey olursa yanıtlayabilirim. Kısacası fiyat performans bir ürün, her Android telefonda çalışıyor, telefonda istenen Android sürümünün kaçtan başladığını tam bilmiyorum, Apple da çalışıyor mu bilmiyorum. Uygulama App Store da varsa çalışır diye tahmin ediyorum.

Arkadaşlar aynı saatin şu an aktif kullanıcısıyım, 3 yıldır bende. Spor çeşitliliği çok fazla, günlük kullanımından memnunum, nabız sensörünü aktif olarak kullanıyorum ve egzersiz kaydı da yapıyorum, şarj 4 5 gün gidiyor. Sormak istediğiniz bir şey olursa yanıtlayabilirim. Kısacası fiyat performans bir ürün, her Android telefonda çalışıyor, telefonda istenen Android sürümünün kaçtan başladığını tam bilmiyorum, Apple da çalışıyor mu bilmiyorum. Uygulama App Store da varsa çalışır diye tahmin ediyorum.
Hocam kadran ve kordon değişebiliyor mu? Kordon değişiyordur herhalde de kadran'ı daha yakışıklı bir şeyler yapabiliyor muyuz? İnternette gördüklerim çok renkli de, daha klasik bir şeyler var mı acaba uygulamasında falan?
Suya dayanıklıdır herhalde ama sorayım yine de dayanıklı mı?

Hocam kadran ve kordon değişebiliyor mu? Kordon değişiyordur herhalde de Kadran'ı daha yakışıklı bir şeyler yapabiliyor muyuz? İnternette gördüklerim çok renkli de, daha klasik bir şeyler var mı acaba uygulamasında falan?
Suya dayanıklıdır herhalde ama sorayım yine de dayanıklı mı?

Hocam kadranı uygulama üzerinden seçeneklerden seçerek değiştirebilirsin, veya kişiselleştirdiğin bir fotoğrafı kullanabilirsin, kordon da değiştirilebiliyor tabii ki de, stok kordonun haricinde yedek kordon gelmiyor, sizin almanız gerekiyor. Evet suya da dayanıklı, verilen bilgiye göre SE 5 ATM'ye kadar dayanıklı. Örnek olarak kadran seçeneklerine fotoğraf bırakıyorum, ama orası sadece 100 de 1'i.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231126_012338_Mi Fitness.jpg
    Screenshot_20231126_012338_Mi Fitness.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı