Samsung Galaxy Watch 6 vs 7

Aşırı saatle oynamıyorum spor yaparken müzik kontrolü telefon görüşmesi yapmak gibi şeyler yapıyorum. Aşırı bir işim yok saatle,bir de sağlık uygulamalari önemli. Yine watch 7'yi beklemeli miyim yoksa watch 6 yeter mi? 7 en az 9-10 k olur o kadar para vermek istemiyorum.

Watch 7'yi beklemenin bir anlamı bence yok. Hadi işlemcisi şöyle iyi, pil'i böyle güzel diyecekler ki son yıllarda genelde gelişen şeyler onlar. Eee sonra? Sensörleri geliştir biraz. Başka da bir şey yok.

İyice saturated oldu mobil cihazlar. Büyük yenilik yok.

6 Classic diyorum ben de. Gidip bileğinizde deneyin Samsung shop'larda sonra istediğinizi alın.

Watch 7'yi beklemenin bir anlamı bence yok. Hadi işlemcisi şöyle iyi, pil'i böyle güzel diyecekler ki son yıllarda genelde gelişen şeyler onlar. Eee sonra? Sensörleri geliştir biraz. Başka da bir şey yok.

İyice saturated oldu mobil cihazlar. Büyük yenilik yok.

6 Classic diyorum ben de. Gidip bileğinizde deneyin Samsung shop'larda sonra istediğinizi alın.
Watch 6 44mm alırsam classic alamadığım için pişman olur muyum? Classigin fiyatı şimdi bana bir yüksek geldi çünkü sadece Bezel artısı var.Bir de classic görünümü hoşuma gidiyor ama aradaki 2k fiyat farkına değer mi bilemiyorum.

Watch 6 44mm alırsam classic alamadığım için pişman olur muyum? Classigin fiyatı şimdi bana bir yüksek geldi çünkü sadece Bezel artısı var.Bir de classic görünümü hoşuma gidiyor ama aradaki 2k fiyat farkına değer mi bilemiyorum.
Karar sizin ancak Bezel hem ekranın çizilmesini/kırılmasını önleyen hem de kullanım kolaylığı sağlayan bir artı. Classic modellerinde ayrıca batarya da büyük diye hatırlıyorum.

Arkadaşlar aynı soru üzerine bende düşünce içindeyim de acaba Watch 6'yı dövmeli bilekte kullanabiliyor muyuz? Apple Watch'lar da şöyle bir özellik var bilek algılama. Bu özellik şu işe yarıyor saat bileğimize takılıyken telefona değil sadece tek bildirim sesi ile sadece saate bildirim geliyor ikisine gelmiyor yani saat kolumuzda takılı olduğu için saate, fakat Apple Watch 9 kullanıyordum dövmeli kolumu bileğimi algılamıyordu Samsung Watch'larda dövmeli bilek de algılamama sorunu var mı? Ya da Samsung Watch'larda bilek algılama illaki vardır bu durumun şu anki hali ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı