Samsung Galaxy Watch 6 vsHuawei Watch GT 4

yavuzali03

Decapat
Daha fazla  
2 yıldan fazladır Huawei Watch GT2 kullanmaktayım genel olarak memnunum ve saatimin modelini yükseltmek istiyorum. Always on Display açık olarak kullanıyorum saati ve yeni alacağım saatte de öyle kullanacağım. GT 2'de bile Always on Display açıkken 1 hafta şarjı yetiyor ve bu uzun pil ömrüne bayağı alıştım. Ama her türlü model yükselteceğim ve 2 saat arasında çok büyük özellik farkları var Samsung yazılım ve özellik olarak çok daha üstün ama pil ömrü diğerine göre çok çok kısa. Sizce hangisini almalıyım?

Not: Samsung Galaxy S20 FE kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil ömrü daha fazla özellikten ve özgürlükten önemliyse Huawei Watch GT4 alman daha iyi olur. Birde Watch 6 ile GT4 arasında epeyi bir fiyat farkı var. GT4'ü ben de düşündüm ama işletim sistemi Wear OS olduğu için Watch 6 alacağım. Amazon stoklarının yenilenmesini bekliyorum.

Pil ömrü daha fazla özellikten ve özgürlükten önemliyse Huawei Watch GT4 alman daha iyi olur. Birde Watch 6 ile GT4 arasında epeyi bir fiyat farkı var. GT4'ü ben de düşündüm ama işletim sistemi Wear OS olduğu için Watch 6 alacağım. Amazon stoklarının yenilenmesini bekliyorum.
Huaweiler de de özellik çok az samsunga göre hızlı yanıt özelliğini kullanabilmek için bile huawei telefona ihtiyaç var bu manada model yükseltmek çok da mantıklı gelmiyor

Geri
Yukarı