Samsung Galaxy Watch active 2 kaça satılabilir?

254182

Hectopat
Üründe nokta çizik hata kusur yok. Bataryası da ilk aldığım gün gibi durumda garantisi bu ay bitiyor. Kutusu faturası vs. her şey duruyor kaça satabilirm 700 800 arası satarım gibi geliyor piyasaya baktığım zaman. Ki 1300 1500 yazan dahi olmasına rağmen ve referanslı bir satıcı olduğum için etki edeceğini de düşünüyorum fikirleriniz var mıdır?

Zamanında 1100'e aldığım Active 1'i 475₺'ye zor satmıştım. Samsung'un ikici el saat piyasası gerçekten çok kötü. Özellikle sizin saatinizde gelen EKG özelliğinin resmi olarak ülkemizde kullanılamaması da ürünü alırken bu özellik için fazla para ödeyip ikinci el olarak bu özelliğin kullanılamadığını bilen alıcının da fiyat kırmasına neden oluyor. Sizin dediğiniz fiyat aralığı maksimum ederidir diye tahmin ediyorum. Ben Active 1'i satarken de kimisi 800-900 ya da 600-700'e de satıyordu ama ben 550₺ deyip zar zor 475₺'ye satabilmişken diğer yüksek fiyatlıların o fiyatlara satılabildiğini düşünmüyorum. Siz yine 50₺ pazarlık payınızı kendinizce ekleyip minimum 650-700₺'ye satın. Benim tahminim bu yönde ama biraz en ucuz kaça satışa konulmuş diye de bakmak lazım düzgün ve sağlam olan Active 2 modellerinin.

Geri
Yukarı