Çözüldü Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition Health uygulaması çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

707205

Picopat
Merhaba hocam, bir sorum var da şu an Galaxy Watch 6 Astro classic kullanıyorum fakat bazı sağlık özelliklerinden faydalanabilmek için galiba Samsung health uygulaması lazımmış fakat uygulamayı bir türlü indiremiyorum, indirsem dahi çalışmıyor. Acaba bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, bir sorum var da şu an Galaxy Watch 6 Astro classic kullanıyorum fakat bazı sağlık özelliklerinden faydalanabilmek için galiba Samsung health uygulaması lazımmış fakat uygulamayı bir türlü indiremiyorum, indirsem dahi çalışmıyor. Acaba bir çözümü var mıdır?

EKG, Tansiyon gibi özelliklerden bahsediyorsan bunun için Samsung telefona da ihtiyacın var. Telefonunuz Samsung mu?

Telefonunuz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı