Samsung Grand Prime ROM önerisi

ZIP dosyasının içinde updater-script dosyasına girip.

Eki Görüntüle 1331511

Şu seçtiğim satırları siler misiniz?
Ardından geri paketleyip kurmayı deneyin.

Bu en bilindik yöntemlerden biri oluyor.

Yarın deneyeceğim hocam. Bilgisayarda notepad++ ile de aynısını yapabilirim değil mi?
ZIP dosyasının içinde updater-script dosyasına girip.

Eki Görüntüle 1331511

Şu seçtiğim satırları siler misiniz?
Ardından geri paketleyip kurmayı deneyin.

Bu en bilindik yöntemlerden biri oluyor.

Bunu Magisk için mi yoksa ROM için mi yapacağım?

Günlük kullanım için mi kullanıyorsunuz? Yani mesajlaşma (SMS) yapıyorsunuz mu?
Cihaz benim değil bir tanıdığımın ve oldukça stabil bir şey istiyorum. Çok fazla telefondan anlayan birisi değil.
Hocam kurulum tamamlandı. Çok teşekkür ederim. Rehber sıkıntı çıkmaz ise 1 saate hazır.
Sizin kullanımınız nasıl şuanda? ne kurdunuz memnun musunuz? avantajları dezavantajları neler?

Son düzenleme:
Cihaz benim değil bir tanıdığımın ve oldukça stabil bir şey istiyorum. Çok fazla telefondan anlayan birisi değil.

Sizin kullanımınız nasıl şu anda? Ne kurdunuz memnun musunuz? Avantajları dezavantajları neler?

Kamerayı netleştirirken telefon kendine reset atıyor. Uzun kullanım sonrası telefonda donmalar oluşuyor.

Elimdeki cihaz modeli: SM-G531F

Hocam bu videonun açıklama kısmındaki iki linkte çalışıyor. Kamera odak sorunu yok odaklarken kapanmıyor hem ön hem arka kamera çalışıyor. Onun dışında Wi-Fi ve Bluetooth da düzgün çalışıyor. Bluetooth üzerinden dosya aktarımı yaparak denedim ve sonuç başarılı. Wi-Fi stabil çalışıyor. Hoparlörler düzgün çalışıyor. Benim cihazımın SIM kart yuvası bozuk olduğu için (küçük kardeşim SIM kart yuvasına SD kart sokmaya çalıştığı için bozulmuş) mesaj, arama geliyor mu bilemiyorum. Konum hizmetide çalışıyor. Mikrofon da çalışıyor. Denediğim her şeyi yazdım. Merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı