Samsung Grand Prime ROM önerisi

Merhabalar, hayırlı olsun güle güle kullanın.
Şimdiye kadar rastladığınız bir olumsuzluk var mı? Özellikle Bluetooth konusunda herhangi bir soruna rastladınız mı?

Teşekkürler öncelikle. Hayır stabil olarak çalışıyor ROM fakat sadece kamera konusunda rahatsızlık sezdim. Sizin yani kendiniz ekrana dokunup odaklama yaptığınız zaman telefon yeniden başlatıyor kendini.
Fazla fotoğraf çeken biri olmadığım için fazla dikkate almadım.

Teşekkürler öncelikle. Hayır stabil olarak çalışıyor ROM fakat sadece kamera konusunda rahatsızlık sezdim. Sizin yani kendiniz ekrana dokunup odaklama yaptığınız zaman telefon yeniden başlatıyor kendini.
Fazla fotoğraf çeken biri olmadığım için fazla dikkate almadım.

Daha önce kurduğunuz 11 e göre hız durumu nasıl? Malum kendi sürümü ile günümüzde kullanılması pek mümkün olamayacak kadar fazla kasma mevcut olduğu için bende bir değişiklik yapmayı düşünüyorum.

Daha önce kurduğunuz 11'e göre hız durumu nasıl? Malum kendi sürümü ile günümüzde kullanılması pek mümkün olamayacak kadar fazla kasma mevcut olduğu için bende bir değişiklik yapmayı düşünüyorum.

11'de hızlıydı fakat Google servisleri kurulana kadar ama geçecekseniz J5 ROM'u iyi olacaktır.

Yükledim, telefon kullanılabilir bir duruma geldi ancak, bluetooth özelliği çalışmıyor. Bluetooth açıldığında bir kaç saniye sonra kendisini kapatıyor, tekrar açıyor, tekrar kapaıtıyor bu şekilde döngü devam ediyor. Kamera konusunda dediğiniz gibi el ile seçilen odaklamada strese girip reset atıyor cihaz. Konuşurken ahize sesleri azaltılamıyor, kısıyor gibi görünüyor ancak ahize sesi aynı seviyede kalıyor.

Galiba başka bir rom arayışı içerisine gireceğim.
Cihaz G530FQ buna farklı bir rom kurmaya çalıştığım (10 ve 11) zaman aşağıdaki hatayı veriyor, temizleme işlemlerini yapıp LTE olan tüm varyantları denedim hepsinde de aynı hatayı verdi.
Neden olabilir?

I:Set page: 'install'
I:Set page: 'flash_confirm'
I:Set page: 'flash_zip'
I:eek:peration_start: 'Flashing'
Installing zip file '/external_sd/Rom/lineage-17.1-20210103-UNOFFICIAL-fortunaltedx.zip'
Checking for MD5 file...
Skipping MD5 check: no MD5 file found
I:Update binary zip
I:Zip does not contain SELinux file_contexts file in its root.
I:Legacy property environment initialized.
No path given to file labeling backend
selinux_android_file_context: Error getting file context handle (No such file or directory)
script aborted: E3004: This package is for device: fortunaltedx,fortunalte,gprimelteub; this device is .
Warning: No file_contextsE3004: This package is for device: fortunaltedx,fortunalte,gprimelteub; this device is .error: 3004
Updater process ended with ERROR: 7
I:Legacy property environment disabled.
I:Install took 1 second(s).
Error installing zip file '/external_sd/Rom/lineage-17.1-20210103-UNOFFICIAL-fortunaltedx.zip'
Updating partition details...
I:Data backup size is 2165MB, free: 3078MB.
I:Unable to mount '/usb-otg'
I:Actual block device: '', current file system: 'vfat'
...done
I:Set page: 'flash_done'
I:eek:peration_end - status=1

Son düzenleme:

Geri
Yukarı