Samsung HMD Odyssey 2023'te alınır mı?

cfinci

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600 RTX 2080Tİ 16G RAM
Meslek
Öğretmen
Selam, uygun fiyatlı 2 kontrolcüsü olan bir VR almak istiyorum. Aklıma Samsung HMD Odyssey ve HTC Vive geldi. Genelde bilgisayarda oyun oynayacağım için Quest gibi gözllükler istemiyorum. Samsung HMD Odyssey 2023 yılında nasıl bir performans veriyor merak ediyorum. Yabancı kaynaklara baktığımda ekranının bayağı iyi olduğu yazıyor ancak yazılım desteği konusunda başarılı mı bilmiyorum. Gear VR SM-R325 var 3dof kontürolcülü, artık Oculus tarafında destek görmüyor ve bu da hayliyle kullanırken sıkıntı yaratıyor kontrolcü kullanılmıyor vs. Asıl merakım şu, Samsung HMD Odyssey'de de böyle bir sorun var mı, yazlım desteği nasıl? Windows Mixed Reality ile yazlım desteği alıyor sanırım, Steam VR ile nasıl çalışıyor bir bilginiz var mı? Çağan Çelik ürünün kutu açılımını paylaştı ancak detaylı bir inceleme çekmedi. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinivim 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
pil kısmında sorun çıkarıyor bazen ama oynatıyor ekran kalitesi piksel saydıracak şekilde bana o kadar iyi gelmedi şahsen ve roblox oynayacaksan maalesef wmr ile giremiyorsun. ama steam oyunlarında iyi çalışıyor.

pil kısmında sorun çıkarıyor bazen ama oynatıyor ekran kalitesi piksel saydıracak şekilde bana o kadar iyi gelmedi şahsen ve roblox oynayacaksan maalesef wmr ile giremiyorsun. ama steam oyunlarında iyi çalışıyor.
internette okuduğum incelemelerde şuana kadar çıkmış en iyi ekrana sahip vr kaskı olarak geçiyor samsung amoled ekran ve direk pc ile çalışıyor bataryalı bir sistem yok içinde

internette okuduğum incelemelerde şuana kadar çıkmış en iyi ekrana sahip vr kaskı olarak geçiyor samsung amoled ekran ve direk pc ile çalışıyor bataryalı bir sistem yok içinde
Bilemiyorum aldığım ilk vr bu ama sana o ekrandaki deneyimi veremiyor ve o bulanıklığı hissediyorsun.

Geri
Yukarı