Samsung HW-R650 soundbar alınır mı?

BlackGRY

Kilopat
Yer
Kahramanmaraş
Samsung HW-R650 soundbar alınır mı? 1800 TL'ye kadar önerebileceğiniz başka Soundbar'lar var mı? Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende JBL 2.1 ile arasında kararsız kaldım siz aldınız mı ürünü.

Evet ürünü aldım şu anda aktif olarak kullanmaktayım.
Ürünün avantajları;
1- Subwoofer ile arasında ses kablosu bağlantısı olmaması sadece güç kablosu takarak Woofer'ın.
İstediğin yere kurulması.
2- Her şeye göre ses modları olması. (Smart, standart, Surround, Game) gibi.
3- üzerinde beyaz renkli mini ekran bulundurması.
4- Ses kalitesi ve woofer gücü olarak iyi olması.
Ürünün dezavantajları;
1- Eğer bir apartman da oturuyorsanız sesi maksimum 25'e kadar açabiliyorsun daha fazla açarsan komşular rahatsız olacaktır.
2- Sadece Samsung TV'lere uyumlu olması elbet diğer TV'lerde de ses verecektir fakat evrensel kumanda işlevi çalışmamakta.
Ürünün avantajları ve dezavantajlarını yazmaya çalıştım umarım açıklayıcı olmuştur.
Ürünle ilgili daha farklı sorularınız varsa yazabilirsiniz. 😊

Evet ürünü aldım şu anda aktif olarak kullanmaktayım.
Ürünün avantajları;
1- Subwoofer ile arasında ses kablosu bağlantısı olmaması sadece güç kablosu takarak Woofer'ın.
İstediğin yere kurulması.
2- Her şeye göre ses modları olması. (Smart, standart, Surround, Game) gibi.
3- üzerinde beyaz renkli mini ekran bulundurması.
4- Ses kalitesi ve woofer gücü olarak iyi olması.
Ürünün dezavantajları;
1- Eğer bir apartman da oturuyorsanız sesi maksimum 25'e kadar açabiliyorsun daha fazla açarsan komşular rahatsız olacaktır.
2- Sadece Samsung TV'lere uyumlu olması elbet diğer TV'lerde de ses verecektir fakat evrensel kumanda işlevi çalışmamakta.
Ürünün avantajları ve dezavantajlarını yazmaya çalıştım umarım açıklayıcı olmuştur.
Ürünle ilgili daha farklı sorularınız varsa yazabilirsiniz. 😊
Cevabınız için teşekkürler yabancı forumlar da araştırmam üzerine 3+1 olmasının farkını hissettirdi mi size? Bazıları TV min sesinden farksız demiş bazı kullanıcılar ise inanılmazdı ses kalitesi var demiş pek inceleme videosu bulamadım sizce ses kalitesi TV ile çok fark ediyor mu diyalog netliği çok iyi fakat filmlerde surround kalitesi çok zayıf denilmiş subwoofer etkisi yok denecek kadar az diyen baya olmuş gerçi apartmanda pek işimize yaramaz ama ben bunları merak ettim malum dışarı çıkıp test edemiyoruz sizin ekstra yorumlarınızı merak ettim teşekkürler

Cevabınız için teşekkürler yabancı forumlar da araştırmam üzerine 3+1 olmasının farkını hissettirdi mi size? Bazıları TV'min sesinden farksız demiş bazı kullanıcılar ise inanılmazdı ses kalitesi var demiş pek inceleme videosu bulamadım sizce ses kalitesi TV ile çok fark ediyor mu diyalog netliği çok iyi fakat filmlerde Surround kalitesi çok zayıf denilmiş subwoofer etkisi yok denecek kadar az diyen bayağı olmuş gerçi apartmanda pek işimize yaramaz ama ben bunları merak ettim malum dışarı çıkıp test edemiyoruz sizin ekstra yorumlarınızı merak ettim teşekkürler.

Hayır 3+1 farkını sadece Surround moduna alınca biraz da olsa etki ediyor fakat gerçek 7+1 ses sisteminin verdiği performansı alamazsınız.
Oda büyüklüğüne göre değişiyor woofer bass kalitesi benim bulunduğum odaya göre gayet iyi ses vermekte.
Ayrı olarak ise Soundbar'dan bass ayarı var isterseniz oradan da ayarlayabiliyorsunuz.
Şu anda Hepsiburada'da 1600 TL civarında normalde 4500 TL civarında ama size şunu diyeyim kesinlikle 4500 TL'yi hak etmiyor.

Son düzenleme:
Samsung HW-R650 soundbar alınır mı? 1800 TL'ye kadar önerebileceğiniz başka Soundbar'lar var mı? Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler :)
Hocam urunden hala memnun musunuz? Ben masaustu bilgisayara baglamak icin alacagim. Optik giris yok kasada, usb ile baglasam memnun kalir miyim sizce?

Hocam urunden hala memnun musunuz? Ben masaustu bilgisayara baglamak icin alacagim. Optik giris yok kasada, USB ile baglasam memnun kalir miyim sizce?

Evet, memnunum ürünü apartman dairesinde sesini fazla açacağınızı söylemem komşuları rahatsız edecek düzeyde sese sahip.
Ürünü tek başına optik kabloyla kullanmak zorunda değilsiniz.
Bluetooth, AUX gibi şeylerle de bağlayabilirsiniz.
Ayrı olarak HDMI giriş ve çıkışa sahip.
Ürün masaüstü bilgisayara bağlamak için değil de Samsung TV'lerle daha iyi çalışıyor.
Diğer TV markalarıyla veya bilgisayarla denemedim.
Fakat gerekli kabloyu bağlarsanız ses verir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı