Samsung için 150-200 liralık kulak içi kulaklık önerisi

Haylou T15 kullanıcı olarak şunu söylemek isterim.
İlk olarak kulaklığın şarj kutusu rezalet diyebilirim. Menteşeyi biraz zorlasanız kırılacak gibi.
Ve çok müthiş bir ses kalitesi yok. Basslar hissedilir ama derinliği ve vuruculuğu yok denilecek kadar az.
Powebank numarası pek işe yarar değil.
Özellikle kutusundan çıkan şarj aletini kullanırsanız saatler sonra bile aynı yerinde sayıyor.
Kulakta iyi durmuyor her an düşecek gibi.
Dokunmatik kontroller rezalet diyebilirim.
Almanızı hiç önermem.
Ben de T15 sipariş ettim bir an önce deneyimlemek istiyorum. Bazı kişiler çok memnun bazı kişiler hiç memnun değil.

Bende T15 sipariş ettim bir an önce deneyimlemek istiyorum. Bazı kişiler çok memnun bazı kişiler hiç memnun değil.

Hocam özellikle bağlantı konusu ilk hafta işkence gibi.
Firma hiçbir yazılım desteği sunmuyor kulaklığa.
İlk hafta sürekli kesinti yaşadım.
Ve hala devam ediyor.
Bir kulaklığı kutusuna şarja bırakıp öbürünü kullanıyorum. Şarja bıraktığım kulaklığı çıkarıp ikisini birlikte kullanmam gerektiği zaman öncelikle eşleşmesini bekliyorum.
Eşleştikten sonra 2 saniyede bir kesinti oluyor.
Bunu çözmek kulaklıklardan birini şarja geri koyup çıkartıp yeniden eşleştirmem gerekiyor.
Bu neredeyse tüm cihazlarda aynı.
Hepsiburada'dan almama rağmen içerisinden garanti kağıdı yerine Çince kullanım kılavuzu çıkması ayrı bir komikti.
Haylou pişmanlıktır hocam.

Hocam özellikle bağlantı konusu ilk hafta işkence gibi.
Firma hiçbir yazılım desteği sunmuyor kulaklığa.
İlk hafta sürekli kesinti yaşadım.
Ve hala devam ediyor.
Bir kulaklığı kutusuna şarja bırakıp öbürünü kullanıyorum. Şarja bıraktığım kulaklığı çıkarıp ikisini birlikte kullanmam gerektiği zaman öncelikle eşleşmesini bekliyorum.
Eşleştikten sonra 2 saniyede bir kesinti oluyor.
Bunu çözmek kulaklıklardan birini şarja geri koyup çıkartıp yeniden eşleştirmem gerekiyor.
Bu neredeyse tüm cihazlarda aynı.
Hepsiburada'dan almama rağmen içerisinden garanti kağıdı yerine Çince kullanım kılavuzu çıkması ayrı bir komikti.
Bu bütçede yazılım desteği veren kulaklık yok zaten.

Bağlantı problemleri tüm modellerde yaşanabilecek bir sorun. Ama T15 kullananlar aman aman sorun yok diyorlardı genelde. Sizin kulaklıklar da bir sorun olabilir mi?

Zaten ben 20TL kuponla Amazon'dan aldım. Bir sıkıntı olduğunda sorun yaşatmazlar.

Bu bütçede yazılım desteği veren kulaklık yok zaten.

Bağlantı problemleri tüm modellerde yaşanabilecek bir sorun. Ama T15 kullananlar aman aman sorun yok diyorlardı genelde. Sizin kulaklıklar da bir sorun olabilir mi?

Zaten ben 20TL kuponla Amazon'dan aldım. Bir sıkıntı olduğunda sorun yaşatmazlar.

Yazdığım gibi.
Bazı telefonlarda ve cihazlarda yaptığım testlerde oldukça stabil çalıştı.
Ama ses performansı vs gibi konular hep aynıydı.
Özellikle menteşe kısmı cidden çok sinir bozucu.

Bluetooth versiyonları aynı mıydı?

Evet, kutusunun çok sağlam olmadığını biliyorum.

4 adet cihazda denedim. Cihazdan 2'si Bluetooth 5.0 kullanıyordu geriye kalanlar 4.1
4.1 kullanan telefonda gayet stabil çalıştı ama laptopta oldukça sıkıntılı.
5.0 kullanan telefonuma bağladığım zaman ses yüksekliği %20 oranında düşüktü ama stabildi.

4 adet cihazda denedim. Cihazdan 2'si Bluetooth 5.0 kullanıyordu geriye kalanlar 4.1
4.1 kullanan telefonda gayet stabil çalıştı ama laptopta oldukça sıkıntılı.
5.0 kullanan telefonuma bağladığım zaman ses yüksekliği %20 oranında düşüktü ama stabildi.
Gelince deneyip incelemesini yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı