Samsung Intel i5-3210M sistem yükseltme

asdwe

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Samsung marka yaklaşık 7-8 yıllık bir laptop sahibiyim. Intel i5-3210M CPU @2.50GHz 4 GB RAM 1GB NVIDIA ekran kartı işletim özelliklerine sahibim. Haliyle günümüz şartlarında geç açılma takılma bekleme gibi sorunlarla karşılaşıyorum ve arada CS:GO oynarken ufak da olsa takılmalarla canımı sıkmaya başladı.

Siteniz ve çevreden edindiğim bilgilere göre SSD ve RAM takviyesi ile dedeyi yeniden çocukluk dönemlerine döndüreceğimin mümkün olduğunu öğrendim. 4 GB RAM ve 120GB SSD takviyesi yaparsam nasıl bir değişim gözlerim ve en çok merak ettiğim konulardan birisi de PES 20 gibi oyunları açmaya cesaret edebilir miyim? Şimdiden değerli yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

PES 2020 oynayabileceğini sanmıyorum, fakat fifa 19'da seyircileri kaldırma modu eklenebiliyor bu sayede +30-40 FPS fazladan FPS artışı sağlıyorsunuz.
SSD ekleme yaptığında inanılmaz bir hız farkı hissedersin, verdiğin parayı fazlasıyla hak eder. İlk önce SSD yükseltmesi yap bence.

Selam, eski nesil laptoplarda parça değişimi olmuyor diye biliyorum.

Bende de Casper Marka 8 yıllık i5-3210M 2.50 ghz işlemcili , 8 GB ram ve 1 GB nvidia ekran kartlı laptop var. Ama malesef en büyük eksiğimiz olan ekran kartını değiştirmen imkansız.

PES 20'yi geçin de, sistemde gözle görülür hızlanma olacaktır.

PES 2020 oynayabileceğini sanmıyorum, fakat FIFA 19'da seyircileri kaldırma modu eklenebiliyor bu sayede +30-40 FPS fazladan FPS artışı sağlıyorsunuz.
SSD ekleme yaptığında inanılmaz bir hız farkı hissedersin, verdiğin parayı fazlasıyla hak eder. İlk önce SSD yükseltmesi ya

PES 2020 oynayabileceğini sanmıyorum, fakat fifa 19'da seyircileri kaldırma modu eklenebiliyor bu sayede +30-40 FPS fazladan FPS artışı sağlıyorsunuz.
SSD ekleme yaptığında inanılmaz bir hız farkı hissedersin, verdiğin parayı fazlasıyla hak eder. İlk önce SSD yükseltmesi yap bence.
hocam ilave 4gb ram de düşünüyorum ssd ile birlikte.Sosyal medya film ve orta şekerli oyunlar için ram da önemli demişlerdi

Yeni konular

Geri
Yukarı