Samsung Internet 13.0 Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Internet 13.0

Samsung Internet 13.0, genel kullanıcı deneyimini iyileştirmenin yanı sıra gizlilik ve güvenliğe önem veriyor. Samsung tarafından gizlilik ve özellik özelliklerine odaklanmış olan Samsung Internet 13.0 güncellemesi yayınlandı. Gizli mod da sunan uygulama, kullanıcıları meraklı gözlerden koruyacak. Ek olarak, daha iyi kullanıcı deneyimi ve yeni Uzantı Uygulaması Programlama Arayüzü (API) ile geliştiricilerin üçüncü parti tarayıcı uzantıları […]

Devamı: Samsung Internet 13.0 Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Samsung Internet 13.0

Samsung ınternet 13.0, genel kullanıcı deneyimini iyileştirmenin yanı sıra gizlilik ve güvenliğe önem veriyor. Samsung tarafından gizlilik ve özellik özelliklerine odaklanmış olan Samsung ınternet 13.0 güncellemesi yayınlandı. Gizli mod da sunan uygulama, kullanıcıları meraklı gözlerden koruyacak. Ek olarak, daha iyi kullanıcı deneyimi ve yeni uzantı uygulaması programlama arayüzü (API) ile geliştiricilerin üçüncü parti tarayıcı uzantıları […]

Devamı: Samsung Internet 13.0 Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Beğeni ile kullanıyorum birçok haber sitelerini okuma modu ile okuyabiliyorum ancak bir tane haber sitesi varki okuma modu devreye girmiyor aynı haber sitesini başka tarayıcılarda okuma modunda okuyabiliyorum sorun sitede değil acaba ne olabilir?

Geri
Yukarı