Samsung ısınma sonucu kasma sorunu

mehmetergok

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Telefonumu alalı 2 yılı geçiyor. Bu yazdan itibaren telefonum gerçekten çok ısınmaya başladı. Telefonda sadece Instagram ve WhatsApp kullanıyorum. Telefon bomboş olmasına rağmen ısındığı için haliyle kasmaya başladı. Bıktım artık bu durumdan. Bir çözümü yok mudur? Pili değiştirmek mi gerekir acaba?

ROM atabilinecek modelse bu yola baş vurun.
En iyi derlemeleri zaten Samsung yapmışsa yapmıştır zaten. Şöyle düşün; bir yerde beleşe derledikleri yazılımdan para kazanmaya çalışan mühendisler, bir yerde de standardın üzerinde maaş alan deneyimli mühendisler...
Uzun lafın kısası stock romlar telefonun kendi yazılımı gibi olamazlar. Ama arada bir daha iyi çıkanlar oluyor. Tabi şanslı olmak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi orijinal yazılımını tekrardan yükleyin. Yine aynı sorun olursa sorunun nereden kaynaklandığını anlamaya çalışın. Cihazı görmeden bir şey diyemiyorum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı