Samsung S9 ısınma sorunu

Karizmatic67

Centipat
Samsung S9 yurt dışı cihazı aldım, kasma veya donma olmuyor ama çok ısınıyor, ekran ve batarya ateş gibi. PUBG'yi hiç kasma olmadan oynuyorum son ayarlarda ama çok ısınıyor, sadece PUBG'de değil YouTube izledigimde de ısınıyor, telefon patlayacak diye korkuyorum ya da anakart bozulur diye. Isınma sorunu hepsinde var mı? Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung S9 yurt dışı cihazı aldım, kasma veya donma olmuyor ama çok ısınıyor, ekran ve batarya ateş gibi. PUBG'yi hiç kasma olmadan oynuyorum son ayarlarda ama çok ısınıyor, sadece PUBG'de değil YouTube izledigimde de ısınıyor, telefon patlayacak diye korkuyorum ya da anakart bozulur diye. Isınma sorunu hepsinde var mı? Ne yapabilirim?
Bende S10e kullanıyorum. İlk zamanlarda ısınıyordu şuan öyle bir durum yok. İlk alındığı için cihaz adapte oluyor olabilir. Kaç derece ısınıyor ona bakabilirseniz arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verebilir.

1 seneye yakındır Galaxy S9 kullanıyorum. Uzun süreli oynanan oyunlar dışında aşırı ısınma olmadı.

CPU-Z adında bir uygulama var. Oradan bakıyodum telefonu ilk aldığım zamanlar. Galiba o zamanlar telefon adapte oluyordu şuan gayet normal sıcaklığı. En fazla 38 oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı