Samsung J2 Nasıldır?

polakavic

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar şu anda kullandığım telefon Lg Optimus L5. Telefonu değiştirmek istememin sebebi ise arka kameranın çok kötü çekmesi ve selfie kamerası olmaması. Ayrıca RAM ve işlemcinin düşüklüğüdür. Bir kaç video izledim ve hoşuma gitti. Annemde J5 var(dı). J2 kullanan var mı ? Ve alınacak bir telefon mu ? Önemli olan selfie kamerası memnunsanız almayı düşünüyorum. Renk olarak da Gold alıcam. Maks. bütçe 650 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben J7 alacaktım fakat okuduğuma göre J serisinde sıkıntı varmış. Konuşurken cızırtı varmış ve dokunmatiği kötüymüş.

Çok iyi bir telefon değil ama sosyal mecralar'da dolaşıyorsan, oyun oynamıyorsan ideal tasarımı şık bir telefon tavsiye ederim ama ileri düzey'de bir telefon değil arkadaşım kullanıyor.

Samsung J2 baktım. Güzel telefon ama 50-100 daha verip sizce Lg G4c almak mantıklı değil midir ? (Not: Samsung J5 almıştık anneme biliyorum nasıl olduğunu ancak suya düşüp anakartı bozuldu.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı