Samsung J2 Servis Yok Hatası

Makaleler
2
Daha fazla  
Samsung Galaxy J2 kullanıyorum. Telefonum neredeyse sürekli servis yok olarak gösteriyor. Sim kartta hiçbir sıkıntı yok, bu tamamen telefonla alakalı. Ara sıra servis geliyor 3-4 dakika kullandıktan sonra geri gidiyor. Acaba telefonuma hard reset atsam düzelir mi? Sorun yazılımdan mı kaynaklı yoksa donanımdan mı?
Telefonu 2015'de aldım.
Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
SİM kart yuvasında veya anten kısmında sorun olabilir.

Öncelikle SİM kartı çıkartıp tekrardan takın yine aynı ise farklı bir SİM kartını cihazınızda deneyin. Eğer o SİM kartta da aynı durum varsa öncelikle cihazı sıfırlayın. Yine devam ederse belirttiğim gibi kısımlarda donanımsal bozukluk olabilir.

Emektar 5S'imi çöpe atmama sebep olan lanet hata.
Hard Reset bence atmayın; verileriniz silinecek. Yazılımsal bir hata olduğunu hiç sanmıyorum. Çok nadir yani.
Garantisi yoksa eğer güvenmediğiniz, normal sıradan bir telefoncuya sakın vermeyin. Yaptırdığım 1 hafta içerisinde normal bir şekilde kullandım, 8, 9. günler civarı telefonda çok aşırı donma, kasma mevcuttu. Touch ID'de bozulmuştu. 2 hafta o şekil kullandım sonra çöpe attım zaten.

Emektar 5S'imi çöpe atmama sebep olan lanet hata.
Hard Reset bence atmayın; verileriniz silinecek. Yazılımsal bir hata olduğunu hiç sanmıyorum. Çok nadir yani.
Garantisi yoksa eğer güvenmediğiniz, normal sıradan bir telefoncuya sakın vermeyin. Yaptırdığım 1 hafta içerisinde normal bir şekilde kullandım, 8, 9. günler civarı telefonda çok aşırı donma, kasma mevcuttu. Touch ID'de bozulmuştu. 2 hafta o şekil kullandım sonra çöpe attım zaten.
Anladım. Telefonu artık sadece internete girmek için kullanıcağım. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı