Çözüldü Samsung J5 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat Karacengel

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşimin telefona bir şey olmuş. Açılmıyor üstte set warranty bit kernerl yazıyor. Recovery moda da girmiyor. Yedek telefon olarak kullanmak istiyorum ne yapabilirim?

Kardeşim yapmış öyle bir şey galiba.
Bataryayı çıkarıp takın. Ardından; Ana ekran tuşu, Ses kısma tuşu ve Güç tuşuna aynı anda basıp basılı tutun. Download Mode ekranı gelmesi gerek. Eğer buraya girebiliyorsanız, bilgisayara odin ve stock rom indirip telefona flashlayın. Kardeşiniz bu işe kalkıştıysa bilgisi vardır biraz diye düşünüyorum. :D

Bataryayı çıkarıp takın. Ardından; Ana ekran tuşu, Ses kısma tuşu ve Güç tuşuna aynı anda basıp basılı tutun. Download Mode ekranı gelmesi gerek. Eğer buraya girebiliyorsanız, bilgisayara odin ve stock rom indirip telefona flashlayın. Kardeşiniz bu işe kalkıştıysa bilgisi vardır biraz diye düşünüyorum. :D
Ya o sürümünü düşürmüş hafıza doluyo diye sonra böyle olmuş. Download mode girmiyor.

Ya o sürümünü düşürmüş hafıza doluyo diye sonra böyle olmuş. Download mode girmiyor.
Önceki mesajı görmezden gelin. :D (Düzenledim) Download Mode a girmemesi daha büyük bir problem gibi görünüyor. Araştırmaya devam ediyorum.

Denedim ama maalesef. USB jig diye bir şey gördüm işe yarar mı kı.
Belki yarar, daha önce denemedim. Ama tedarik edebilir misiniz onu bilemem. Bir de ses artırma+ana ekran tuşu+güç tuşu dener misiniz? Ekran açılınca tuşları bırakmayın. (Güç tuşunu bırakabilirsiniz)

Olmadı ya.

Orta tuş çalışmıyormuş onu öğrendim.
O zaman doğal olarak girmez. ADB erişimi sağlayabilseniz onunla girebilirsiniz ancak onu da samsung j5'lerde yapabilmek için yine recovery'e girmek gerekiyor diye biliyorum. Şu an tek sıkıntı download mode'a girmek. Eğer girebilirseniz dediğim şekilde stock rom flashlayın düzelecektir. :)

Geri
Yukarı