Samsung J5 yazılım güncellemesi almıyor

Untouchablee

Hectopat
Merhaba. Telefonumun marka modeli Samsung J5 (SM-J500F) Bir sorundan dolayı garantisi biten telefonumu bir telefoncuya verdim. IMEI numarasını istediler ve daha sonra telefonuma format attılar. Telefonuma çıkan en güncel sürüm 6.0.1 sürümüydü fakat telefoncu, telefonuma 5.1.1 sürümünü yüklemiş. Yazılım güncellemesini araya bastığımda ise 6.0.1 sürümüne yükseltemiyorum. Telefondan pek anlayan biri değilim. Çözümü nedir?

Sistem tarihini 1-2 sene ileriye alıp güncelleme aratmayı dener misin? Planlı bir güncelleme varsa telefonun ileri tarihli güncellemeyi tarihi değiştirdiğin için alabiliyor.

Aynı cihazı kullanıyorum ve android 6 güncellemesini bu şekilde çok önceden yüklemiştim.

Güncelleme olmadığını söylüyor.

Sistem tarihini 1-2 sene ileriye alıp güncelleme aratmayı dener misin? Planlı bir güncelleme varsa telefonun ileri tarihli güncellemeyi tarihi değiştirdiğin için alabiliyor.

Aynı cihazı kullanıyorum ve android 6 güncellemesini bu şekilde çok önceden yüklemiştim.
Ağ veya sunucusu hatasından dolayı güncellemenin gerçekleştirilemediğini söylüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı