Samsung J7 2015 kulaklık sorunu

Shandy

Kilopat
Merhabalar, bugün telefonumda Spotify'dan müzik dinlerken birden Wi-Fi gidince müzik durdu. Ardından tekrardan müziği açtığımda ses gelmiyordu. Yeniden başlattım, kapatıp açtım telefonumu ama çözemedim. İlk başta sorunu bile anlayamadım ama daha sonrasında telefonun kulaklık takılı olarak gördüğünü sesi kısıp arttırmaya çalışırken gördüm. Yalnız şöyle bir sorun varki o sırada kulaklık takılı değildi hoparlörden müzik dinliyordum. Çözümünü bilen var mı acaba? Bu arada telefonum Samsung J7 2015 model.

Kulaklık girişini temizleyin ve kürdanın sivri kısmını kırıp hafifçe değdirin ve telefonu yeniden başlatın hala olmuyorsa format atın.

Kulaklık çıkışını temizlemeyi denedim ama olmadı. Hard Reset atmak benim de aklıma geldi ama içinde çok fazla fotoğraf, video olduğu için üşendim biraz. Bir program buldum. Telefona sanki kulaklık takılı değilmiş gibi gösteriyor ve bu sayede hoparlörden ses geliyor. Geçici olarak böyle idare edeceğim ileride geçmezse hard reset atacağım gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı