Çözüldü Samsung J7 2016 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, iyi sosyaller. Samsung J7 2016 bir telefonum var açılmıyor 2 gündür şarj olmuyor sandım ama sanırım durum o değil sarja taktığımda batarya simgesi geldi ekrana uzun süre sonra ve üstünde kırmızı harflerle "could not boot (devamını hatırlamıyorum)"
Böyle bir şey yazdı. Çözümü nedir? Telefona veda mı ettik?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reboot System Now deyin. Açılmasıı uzun sürebilir endişelenmeyin. Ve kurulum ekranı gelecek.

Tamamdır ben bu telefonu hayata döndürmek için ayrı bir batarya vs almayı düşünüyorum soket de değiştirebilirim bataryaları ortalama ne kadardır bilginiz var mı?

Tamamdır ben bu telefonu hayata döndürmek için ayrı bir batarya vs almayı düşünüyorum soket de değiştirebilirim bataryaları ortalama ne kadardır bilginiz var mı?

Batarya orijinal olsun öncelikle. 300- 400 filan tahminimce. Veya daha ucuz. Telefoncuya vermeyin. Servise verin.

Batarya orijinal olsun öncelikle. 300- 400 filan tahminimce. Veya daha ucuz. Telefoncuya vermeyin. Servise verin.

1-2 ay daha bu şekilde idare edip baştan yaratacağım bu telefonu gerçekten aşırı stres yaptırdı bana :D

Geri
Yukarı