Samsung J7 Prime vs J7 10(2016)

brtavan

Kilopat
Daha fazla  
Samsung J7 prime ile J710(2016) arasında kaldım. Hepsiburada.com'dan sipariş vereceğim sizce hangisi ?

Kamera özellikleri bakımından Prime daha iyi görünüyor.
Nerede ise tüm özellikleri aynı. En çok hangisinin şarjı dayanıyor hangisini alsam iyidir? Yardımcı olsanız çok kral olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 Prime daha iyi görünüyor gibi ama J7 2016 modelinde ekran daha iyi bildiğim kadar. Birinde Tft diğerinde amoled ekran var. Ayrıca J7 Prime kullanlardan aynı sorun yaşayanlar vardı. Yanlış bilgi vermek istemem ama bilenler kullananlar da yazarsa iyi olur.
Forumda aratirsaniz J7 Prime ve J7 2016 bazı kafanıza takılan sorunlar gitmiş olur.
J7 2016 inceleyip kurcalamıştım. Birçok yönden hoşuma giden telefondu. Kamerası, oyun performansı, akıcılik o fiyata iyi bence.

J7 prime kullanıyorum. Ekranı sorun etmezsen tavsiye ederim. Amoled kadar canlı değil ama J7 2016'dan daha fazla özelliğe sahip 3 GB Ram, parmak izi okuyusu vs.. Şarjı ise aşırı kullanımda rahat 2 gün gidiyor az oynarım dersen 4-5 günü bulursun. Benim günde 1-1,5 saat oynamayla 9 gün rekorum var. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı