Samsung J7 Prime patladı

Koltuğumda oturuyordum, Instagram Reels izliyordum. Bir baktım telefondan duman çıkıyor, yere attım hemen daha sonra biraz alevlendi. Direkt camdan aşağı attım. Sizce Samsung'a dava açmalı mıyım, canıma kast ettiler.

Başka şarj aleti başka kablo başka batarya kullanmadan patladıysa evet dava açabilirsiniz

Koltuğumda oturuyordum, Instagram Reels izliyordum. Bir baktım telefondan duman çıkıyor, yere attım hemen daha sonra biraz alevlendi. Direkt camdan aşağı attım. Sizce Samsung'a dava açmalı mıyım, canıma kast ettiler.
Hocam gerçekten mi yoksa troll mü yapıyorsunuz.

Hocam camdan attiginizi duyunca kahkaha attım, kusura bakmayın. Gecmis olsun ondan önce ancak cihaz aşırı eski olduğundan dolayı Samsung'a dava açmanizin bir işe yarayacaginizi düşünmüyorum.

Hocam Note 7 diye Samsung'un bir telefonu var onda kronik bir hata hep patlıyor aancak j7'nin patladığını ilk defa duydum ayrıca hemen neden balkondan attınız dava açacaksanız kanıt lazım fotoğrafını çekip atsaydınız bari ya da saklasaydınız telefonu.

Ya normalde pek ihtimal vermemde j7 işte uranyumla çalışabilir.

Aynı telefon bende vardı hem bataryası sorunluydu hem de telefon aşırı ısındıgından kameranın lensi erimişti 400TL'ye telefoncuya satmıştım batarya sorunu normal geldi ondan bana.

J7 Prime ya arada oluyor öyle. Camdan atmak yerine buzluğa atıp 7 saat dinlendirdikten sonra mikrodalga ya atmalıydın. Düzeliyor öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı