Samsung J7 Prime Recovery Modda Kaldı

TriqetraZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar J7 Prime telefonum açılırken Recovery modda açılıyor, power tuşumda çalışmadığı için çıkamıyorum. Oradan ne yapmam lazım? Yarın uzun yola çıkacağım benim için çok önemli. Acil yardım lütfen. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazı güç tuşu çalışmadan nasıl açıyorsunuz?
Anca USB ile bilgisayara bağlarken ses tuşları ile recovery moduna girilebilir. O modda restart tarzı bir seçenek varsa ona basın, belki açılır.

Sizin düşündüğünüzün aksine, telefonunuzun Recovery modda açılma sebebi çalışmayan power tuşunuz olabilir. Power tuşu içerden basılı kalmış gibi bir durum söz konusu olabilir mi diye bir soru geldi yazınızı okuyunca direk aklıma.

Bu cihazı güç tuşu çalışmadan nasıl açıyorsunuz?
Anca USB ile bilgisayara bağlarken ses tuşları ile recovery moduna girilebilir. O modda restart tarzı bir seçenek varsa ona basın, belki açılır.
Tuşlara basarak felan açıyordum zor oluyor tabi.
Sizin düşündüğünüzün aksine, telefonunuzun Recovery modda açılma sebebi çalışmayan power tuşunuz olabilir. Power tuşu içerden basılı kalmış gibi bir durum söz konusu olabilir mi diye bir soru geldi yazınızı okuyunca direk aklıma.
Sanmıyorum daha önceden normal de açtım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı