Samsung J7 Prime Wi-Fi aşırı yavaş

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
Instagram gibi uygulamalar zar zor açılıyor Wi-Fi kullanırken, Hücresel'de böyle bir olay yok, evdeki laptop'tan rahatıkla 1080p60 videolar izleyebilirken telefonda nedenini bilmediğim şekilde bırakın 480p'i 360p bile zar zor açılıyor eskiden böyle bir sorun yoktu, nasıl çözebilirim?

Adım 1: telefonunuzu yeniden başlatın

j7 prime wifi sorununu, gidermek için yapmanız gereken ilk şey bu olmalıdır. Cihazı yeniden başlatmak, olası hataları ortadan kaldıracaktır. Sorununuzun bu çok basit prosedürle çözülmesi her zaman daha büyük bir ihtimaldir.

Yeniden başlatmadan sonra, telefonunuzu Wi-Fi ağınıza bağlamayı deneyin ve sorun devam ederse, yazıyı okumaya devam edin.

Adım 2: ağ aygıtlarınızı yeniden başlatın

Modem, router ve ağ ayıgıtlarını yeniden başlatmak da, sorunu çözebilir. Bu cihazların gücünü kesin ve gücü yeniden bağlayın.. Cihazınız hala ev ağınıza bağlanmıyorsa, aşağıdakileri uygulayın

Adım 3: Telefonunuzu Güvenli modda açın

j7 prime wifi sorunu, neden oluşuyor anlamak ve buna göre adımları uygulamak için, uygulamalarınızla ilgili bir sorun olup olmadığını doğrulamanız gerekir. J7’inizi güvenli modda önyükleyin ve cihazınızı aynı ağa bağlamayı deneyin.

Telefon seçenekleri görüntülenene kadar güç düğmesini basılı tutun
Güvenli modu seçin
Cihaz açıldığında, ana ekranın sol alt köşesinde Güvenli Mod görünür.

Sistem önbelleğini silin

1. Cihazı kapatın.
  2. Ses Açma tuşunu ve Giriş tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, sadece Güç tuşunu bırakın.
  4. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın (“Sistem güncellemesini yükleme”, Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
  5. Önbellek bölümünü sil ’seçeneğini seçmek amacıyla Ses kısma tuşuna birkaç kez basın.
  6. Seçeneğe girmek için Güç tuşuna basın .
  7. ‘Evet’i seçmek için ses kısma tuşuna basın ve seçene girmek için Güç tuşuna basın
Telefonun bundan sonra yeniden başlatılması biraz zaman alabilir

Adım 5: Galaxy J7’inizi sıfırlayın

j7 prime wifi sorunu
, yukardaki adımları uygulayarak çözülmediyse, son olarak, cihazınıza sıfırlama yapmanız gerekir. Sıfırlama, telefonunuzdaki tüm dosyaları ve verileri silecek ve cihazı orijinal veya fabrika varsayılan ayarlarına geri yükleyecektir. Aşağıdaki adımları izlemeden önce, tüm verilerinizi ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun.

Dahili bellekteki verileri yedekleyin.

1. Giriş ekranında, Uygulamalar simgesine dokunun.
  2. Ayarlar’a gidin.
  3. Yedekle ve sıfırlayı seçin.
  4. Fabrika verilerine sıfırla seçeneğini seçin.
  5. Cihazı sıfırlaya dokunun.
  6. Devam’a dokunun.
  7. Tümünü sil seçeneğine dokunun

techturkiye.com/2020/03/06/j7-prime-wifi-sorunu/

Adım 1: telefonunuzu yeniden başlatın

j7 prime wifi sorununu, gidermek için yapmanız gereken ilk şey bu olmalıdır. Cihazı yeniden başlatmak, olası hataları ortadan kaldıracaktır. Sorununuzun bu çok basit prosedürle çözülmesi her zaman daha büyük bir ihtimaldir.

Yeniden başlatmadan sonra, telefonunuzu Wi-Fi ağınıza bağlamayı deneyin ve sorun devam ederse, yazıyı okumaya devam edin.

Adım 2: ağ aygıtlarınızı yeniden başlatın

Modem, router ve ağ ayıgıtlarını yeniden başlatmak da, sorunu çözebilir. Bu cihazların gücünü kesin ve gücü yeniden bağlayın.. Cihazınız hala ev ağınıza bağlanmıyorsa, aşağıdakileri uygulayın

Adım 3: Telefonunuzu Güvenli modda açın

j7 prime wifi sorunu, neden oluşuyor anlamak ve buna göre adımları uygulamak için, uygulamalarınızla ilgili bir sorun olup olmadığını doğrulamanız gerekir. J7’inizi güvenli modda önyükleyin ve cihazınızı aynı ağa bağlamayı deneyin.

Telefon seçenekleri görüntülenene kadar güç düğmesini basılı tutun
Güvenli modu seçin
Cihaz açıldığında, ana ekranın sol alt köşesinde Güvenli Mod görünür.

Sistem önbelleğini silin

1. Cihazı kapatın.
  2. Ses Açma tuşunu ve Giriş tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, sadece Güç tuşunu bırakın.
  4. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın (“Sistem güncellemesini yükleme”, Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
  5. Önbellek bölümünü sil ’seçeneğini seçmek amacıyla Ses kısma tuşuna birkaç kez basın.
  6. Seçeneğe girmek için Güç tuşuna basın .
  7. ‘Evet’i seçmek için ses kısma tuşuna basın ve seçene girmek için Güç tuşuna basın
Telefonun bundan sonra yeniden başlatılması biraz zaman alabilir

Adım 5: Galaxy J7’inizi sıfırlayın

j7 prime wifi sorunu
, yukardaki adımları uygulayarak çözülmediyse, son olarak, cihazınıza sıfırlama yapmanız gerekir. Sıfırlama, telefonunuzdaki tüm dosyaları ve verileri silecek ve cihazı orijinal veya fabrika varsayılan ayarlarına geri yükleyecektir. Aşağıdaki adımları izlemeden önce, tüm verilerinizi ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun.

Dahili bellekteki verileri yedekleyin.

1. Giriş ekranında, Uygulamalar simgesine dokunun.
  2. Ayarlar’a gidin.
  3. Yedekle ve sıfırlayı seçin.
  4. Fabrika verilerine sıfırla seçeneğini seçin.
  5. Cihazı sıfırlaya dokunun.
  6. Devam’a dokunun.
  7. Tümünü sil seçeneğine dokunun

techturkiye.com/2020/03/06/j7-prime-wifi-sorunu/
Bunları zaten yaptım hiç bir işe yaramıyor.
bendede aynı sorun var hele bilgisayardaki internet çok yavaşladı.
Benim sorunum telefonda Laptop'ta da Wi-Fi kullanıyorum sıkıntı yok, bu bilgisayardada kablolu kullanıyorum sıkıntı yok, evdeki diğer telefonlar ve tablette sıkıntı yok ama bu telefonda sıkıntı var, eski dandik bilgisayarımda bu kadar sorun yaşamadım, artık gerçekten Samsung marka telefon almayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı