Samsung J7 Prime yere düştükten sonra açılmıyor

adammadam

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, belirttiğim gibi babam telefonunu dik bir şekilde yere düşürmüş. Şarja takınca ses geliyor fakat başka birinden arama yapıldığında ses gelmiyor. Ek olarak bilgisayara bağladığımda da telefonu göremiyorum. Ne yapabiliriz?

Edit: Bir şekilde Bilgisayar'ın telefonu görmesini başardım, ama hiç bir dosya gözükmüyor.

Son düzenleme:
tahminimce ekran flex kablosu vs yerinden çıktı kendim bakayim dersen çok hassas yapabilirsen anlatiyorum, kurutma makinesiyle ekranı ısıt ateş gibi olmasin hafif hafif ısıt kenarlardan sonra kullanmadığın bi kredi karti varsa ekranı yanlardan hafif kastırarak çıkarmaya başla çok zorlama hem ekran kırılabilir hemde flex dediğimiz ince film kablo kopabilir. Başlamadan önce yutuptan j7 prime ekran değişimi videosu izle sökerken nelere dikkat etmen gerekiyor öğren.

tahminimce ekran flex kablosu vs yerinden çıktı kendim bakayim dersen çok hassas yapabilirsen anlatiyorum, kurutma makinesiyle ekranı ısıt ateş gibi olmasin hafif hafif ısıt kenarlardan sonra kullanmadığın bi kredi karti varsa ekranı yanlardan hafif kastırarak çıkarmaya başla çok zorlama hem ekran kırılabilir hemde flex dediğimiz ince film kablo kopabilir. Başlamadan önce yutuptan j7 prime ekran değişimi videosu izle sökerken nelere dikkat etmen gerekiyor öğren.
tamam deneyip yazicam sonuclari

Son mesaj: maalesef telefonun ekranı kırılmıs, babam da 900tl'ye yaptırmak zorunda kaldı

Geri
Yukarı