Samsung J7 Pro SD Kart Hatası

Steella

Kilopat
Daha fazla  
Samsung J7 Pro kullanıyorum ve bu hatayı alıyorum. Bu hata bildirimi geldiği zaman SD kart'taki resimler en üste çıkıyor ve ara sıra kayboluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
1596389357368.png

Samsung J7 Pro kullanıyorum ve bu hatayı alıyorum. Bu hata bildirimi geldiği zaman SD Kart'taki resimler en üste çıkıyor ve ara sıra kayboluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Eki Görüntüle 629704

Önce söyleyeyim o hata değildir bir bilgilendirmedir. Başka bir SD kart ile deneme şansınız var mıdır? Ya da bilgisayarınıza takıp deneyebilirsiniz.

Önce söyleyeyim o hata değildir bir bilgilendirmedir. Başka bir SD kart ile deneme şansınız var mıdır? Ya da bilgisayarınıza takıp deneyebilirsiniz.

Eğer yanlış bir sistem ayarı dosyasını silmediyseniz bildirimi sola veya sağa çekerek silebilmeniz gerek. Tekrar çıkmaması lazım, çıkıyorsa temassızlık vardır ya da dediğim gibi bir ayar dosyası silinmiştir.

Deneyebilirseniz farklı bir SD kart ile deneme yapın, yine aynı hatayı verirse telefonda bir sorun vardır, yoksa SD kartı biçimlendirmeyi de deneyebilirsiniz.

Annemin SD kartıyla denedim ve yine aynı bildirim geldi. Nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı