Çözüldü Samsung J7 şebeke yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, telefonumda şebeke yok gözüküyor ve bunun yüzünden internete bağlanamıyorum.

indir.jpg

Fotoğraf benim değil ancak şebeke aynen bunun gibi gözüküyor.

Çözüm
"Çalıntı IMEI" diyor.

Hocam senin cihazın IMEI numarası başka bir cihaza klonlanmış ve bu tespit edilmiş.
Eğer telefonun faturası var ise faurası ile BTK'ya başvuru yaparak cihazını açtırabilirsin.

Faturası yok ise cihaz çöp hocam.
Yedek parça olarak satabilirsin.
"Çalıntı IMEI" diyor.

Hocam senin cihazın IMEI numarası başka bir cihaza klonlanmış ve bu tespit edilmiş.
Eğer telefonun faturası var ise faurası ile BTK'ya başvuru yaparak cihazını açtırabilirsin.

Çözüm

Peki, şebeke sorununu çözmemin bir yolu yok mu şimdi?

Maalesef çünkü cihazında şebeke sorunu yok.
Cihazın BTK tarafından kapatılmış bir cihaz.
Türkiye'deki operatörler ile çalışmayacak durumda yani.
Yalnız şu an telefonun şebekesi kendi kendine geldi. Geceye kadar şebeke yoktu, sabah uyandığımda şebeke gelmişti. Okula gittiğim için söylemeyi tamamen unuttum. Ancak kapatırsam yine gider diye düşünüyorum.

Yalnız şu an telefonun şebekesi kendi kendine geldi. Geceye kadar şebeke yoktu, sabah uyandığımda şebeke gelmişti. Okula gittiğim için söylemeyi tamamen unuttum. Ancak kapatırsam yine gider diye düşünüyorum.

Yukarıdaki kod ve site ile IMEI'ni bir daha kontrol et.

Yeni konular

Geri
Yukarı