Samsung kullanıcılarına 6 aylık Amazon Prime!

Bir adım falan yok. Direkt E-Posta geldi. Samsung cihaz alanlara vs. değil, Samsunglulara yazıyor başlıkta da. E-Postanızı bir kontrol edin.

Not: E-Posta, Samsung Account olan hesabınız yani. Samsung Account'a hangi E-posta ile kayıt olmuşsanız.

Seçili Samsung telefonlar diyor yüksek ihtimalle bu yıl tanıtılanlar daha çok datsın dşye olmuş olabilir özellikle A54 vs

Samsung telefon olmasına gerek yok mu yani şimdi? İlla Samsung Account olması yeterli mi? Yukarıdaki linkte Samsung telefon diyor karışıklık oldu.
Yukarıdaki link kampanya.
Eğer Samsung cihazınızda Samsung Account hesabınız açıksa Samsung hesabınızın mailine bedava 6 ay Amazon Prime geliyor. Az önce kaptım ben bunu. Sizde maillerinizi kontrol edin.
Bu arkadaş toparlamış cümlelerimi. Teşekkürler.

Galaxy A12 kullanıyorum ama Samsung hesabı açmadım, gelir mi?
Sanırım gelmez. Samsung hesabınız olmadan Samsunglu olduğunuzu anlayamazlar sanırım.

"Eğer bir Samsung Account hesabınız yoksa Samsung Account adresinden <Hesap Oluştur> adımını takip ederek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz."

Böyle yazıyor ama, gelme şansı var yani.
Hocam deneyin. Bana geldi, e-postamı kontrol eden birisi değilim. Benim gibiler varsa yararlansın diye. Pek bir bilgim yok maalesef.
Bana e posta gelmedi belirli bir şart var mı neye göre yani?
Bana gelen e-postada hiçbir şey yazmıyor. Tahminen söylüyorum. Samsung Account'unuz yoksa açıp deneyin. Varsa, o e-postayı kontrol edin.

Bana 1 saat önce e-posta geldi, 6 ay Amazon Prime edinmiş oldum.
Ek olarak elimde listedeki cihazlar yoktu, rastgele bir şekilde üyeliğim olduğu için gönderildi.

Geri
Yukarı