Samsung LC24F390FHMXUF alınır mı?

Ben 2-3 yıldır kullanıyorum, gayet güzel monitör kendi segmentinde. VA panel olması, 72 Hz olması, FreeSync olması güzel özelliklerinden. 4 MS ama MS kafaya takılacak bir şey değil, uzun uzun anlatmadan bunu bilmen yeterli. Tek eksi olarak DP olmamasını söyleyebilirim, 1 HDMI ve 1 VGA girişine sahip.

Alırsan şu konuma da göz atarsın: Samsung LC24F390FHMXUF Detaylı Monitör Ayarları - Technopat Sosyal

Herkes mi bu monitörü kullanıyor. :D
4 yıldır kullanıyorum gayet güzel. O 4 MS olayına pek takılma. Şimdiye kadar hiçbir oyunda sorun yaşamadım.

Kendi şahsi monitörüm değildi ancak epey vakit geçirme fırsatı yakaladım kendisiyle. Ben hiç beğenmedim. Çok memnun olanlar var ama ben beğenemedim bir türlü. Renkleri hiç hoşuma gitmedi. Belki IPS panel kullandığım için bana öyle geliyor. Belki de sahibi ayarlarını tutturamadı.

Kendi şahsi monitörüm değildi ancak epey vakit geçirme fırsatı yakaladım kendisiyle. Ben hiç beğenmedim. Çok memnun olanlar var ama ben beğenemedim bir türlü. Renkleri hiç hoşuma gitmedi. Belki IPS panel kullandığım için bana öyle geliyor. Belki de sahibi ayarlarını tutturamadı.
Büyük ihtimal öyledir. Ayarlarını yapmazsan görüntü sarıya çalar gibi gösteriyor, renk tonunu soğuk 2'ye alınca gerçek renkleri gösteriyor.

Geri
Yukarı