Samsung LC24RG50FQMXUF nasıldır?

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Şu anki dolar kuru ve fiyatlara göre ucuzdu. 2162 TL idi. Ben de aldım. 2-3 ay içinde kasa da alacağım. En azından monitör hazır olsun istedim. Hata mı ettim? Başka alternatifleri olabilir miydi bu fiyatlarda? Ghosting vb. sorunlar yaşar mıyım?
Link: Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
@kino galiba bu monitörü öneriyordu. Sizin de fikrinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar olmuş 17 lira bu zamanda bilgisayar toplanmaz.

Artı olarak aynı cihaza sahibim - 3 ay sonra soğuk havalarda ve ısınana dek fare imlecinin altında bir fare daha oluyor.

Karanlık modda klasör simgelerinin altında simge solmaları var.

Oyunlarda arkadaşımın 144 Hz Rampege (bak rampage al demiyorum) daha akıcı gösteriyor.

Sanırım 4 ms olmasından - ancak 0.5 ms kullanırsanız gözünüz bunu algılar.

Kullanmadıysanız algılaması imkansız.

Bekler isem fiyatlar artmaya devam ediyor. Ne zaman almam gerek?
Bu fiyata başka önerin varsa önerebilir misin?
Bilgisayar toplamak yerine yatırım yap kurları incele.

Elinde var olan paranın değer kaybetmesine izin verme.

Şansın varsa ekran kartı stokları yerine gelir ve daha iyi bir bilgisayar toplarsın.

5K ekran kartına 15K verip mutlu olamazsın eğer zengin değilsen.

Diğer kurdan etkilenen donanımları söylemiyorum bile.

Ben aynı cihazı kullamdığım ve diğer cihazlara göre kıyaslandığım için bu yorumu yapıyorum.

Türk gencinin parasal durumunu biliyorum ve üzülmemen için söylüyorum.

Ürünü kötülemiyorum.

Hocam arkadaş belirtmiş zaten ghosting sorunu var diye. Birkaç konuya bakarsanız emin olabilirsiniz. Ek olarak, monitör 1890 liraya Samsung tarafından satılıyor. Alınası bir monitör değil.

https://www.trendyol.com/samsung/lc...119462888?boutiqueId=593368&merchantId=106636
İkisi farklı modeller.
Biri Lc24rg50fqrxuf biri Lc24rg50fqmxuf. Lc24rg50fqrxuf olan modelde evet ghosting sıkıntısı var. Fakat Lc24rg50fqmxuf olan modelde bu sorunu yaşayan görmedim. İlk defa duydum.

Geri
Yukarı