Samsung LC27HG70 ileriye donük alınır mı?

Bütçe
3000

Yusuf Ekerdiker

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu an ASUS G531GW RTX2070 Laptop'um var ileriye dönük kaliteli monitör arıyorum. Uzun zamandır aklımda Samsung LC27HG70 var hem 2K 144Hz hem de 10Bit renk aralığı ile cezbedici ama hem 3 yıllık bir monitör hem de internette çok fazla sorunu olduğunu gördüğümden emin olamıyorum. Kısa zaman içinde de almak istiyorum malum dolar -yaklaşık 2, 3 ay önce 2899'du şu an 3199 oldu-. Ayrıca ekran kartım destekler mi vs emin değilim. Bütçem 3000TL civarı.
Amacım: Oyun, Dizi/Film, yazılım.

Son düzenleyen: Moderatör:
epey.com da araştırırken görmüştüm o monitörü kendi askısı var vs. hoş ama sonra fark ettim ki ne Display Port var ne monitörde direkt USB portu var(laptopumda 3 port var 3'ü de dolu flash bellek için S10'dan çıkan USB to Type-C adaptörünü kullanıyorum hem de şu NVIDIA'nın reflex midir nedir o özelliği için) ondan dolayı içime sinmedi.
LG UltraGear 27GL850-B düşünüyordum yurt dışı fiyatı aynıydı lc27hg ama sonra ülkemizdeki sitelere bir baktım 4.5k aman yani
LC27HG70 sizin için biçilmiş kaftan o zaman. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı