Samsung LC27HG70 sag üstte hafif karaltı

Samsung ben de düşünüyordum. Kararsız kaldım tecrübelerinizi okuyunca. Bazı monitörlerde 2K olmasına rağmen 16 milyon bazılarında bir milyar. Sanırım, @bymuto hiç beğenmedim dediğiniz MSI öyleydi. Lg’den hala memnun musunuz? @bymuto ve siz @savaşuzun Samsung’tan aylar geçmiş üzerinden bir değişiklik var mı düşüncenizde deneyiminizde.
Geç yazdığım için kusura bakma dostum kendi edindiğim bilgilere göre Samsung CHG70 GeForce ile uyumlu değil güzel ekran kart ile de test ettim yok uyumsuzluk vardı yabancı kaynaklarda da okudum böyle bir olay varmış ve bayağı ghosting olayı vardı (eğer AMD'li ekran kart ise sorun olmayabilir) halen LG 850-B kullanıyorum çok memnunum ben tavsiyem şu ekran kartın ne ise ona göre monitör bak derim örnek verim eski ekran kartım GTX760 idi Samsung CHG70 açamamıştı kartta sorun yoktu ekran kartımı upgrade ettim bu seferde ghosting ve PC açılışında takılmalar oluyordu iade ettim LG 850-B geçtim GeForce tam uyumlu oldu.

Geç yazdığım için kusura bakma dostum kendi edindiğim bilgilere göre Samsung CHG70 GeForce ile uyumlu değil güzel ekran kart ile de test ettim yok uyumsuzluk vardı yabancı kaynaklarda da okudum böyle bir olay varmış ve bayağı ghosting olayı vardı (eğer AMD'li ekran kart ise sorun olmayabilir) halen LG 850-B kullanıyorum çok memnunum ben tavsiyem şu ekran kartın ne ise ona göre monitör bak derim örnek verim eski ekran kartım GTX760 idi Samsung CHG70 açamamıştı kartta sorun yoktu ekran kartımı upgrade ettim bu seferde ghosting ve PC açılışında takılmalar oluyordu iade ettim LG 850-B geçtim GeForce tam uyumlu oldu.
Şu an ekran kartım yok. Bilgisayar yatıyor. Rx5700xt’yi sattım. Nvidia alacağım. Teşekkürler bilgi için. Geçen hafta LG GN880-B modelini aldım. Çok güzel bir monitör. Mac ile kullanıyorum.

Şu an ekran kartım yok. Bilgisayar yatıyor. RX 5700 XT'yi sattım. NVIDIA alacağım. Teşekkürler bilgi için. Geçen hafta LG GN880-B modelini aldım. Çok güzel bir monitör. Mac ile kullanıyorum.

Hayırlı olsun LG TV'de ve monitörde bence 1. sırada benim kullanım amaçlarım code, dizi, oyun hiçbirinde üzmedi

Geri
Yukarı