Samsung LC27HG70QQMXUf vs AOC CQ27G2U

Yer
Republic of Fenerbahçe
Daha fazla  
Meslek
Mechanical Engineer
Merhaba arkadaşlar bu iki monitörde 27" 1ms 144Hz ve 2K çözünürlüğünde Curved monitörler. Birkaç sitede Samsung monitör 4.624, 00 TL'den 2.799, 00 TL'ye düşmüş, AOC monitör ile fiyat olarak da dengelenmiş. Şu an kararsızlık durumu hakim. Siz olsaydınız hangi monitörü, hangi sebepten dolayı seçerdiniz? Özellikle sebebini belirtirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şuan sorduğunuz Samsung monitörü kullanıyorum. Genel olarak memnunum fakat o ayaklar cidden aşırı yer kaplıyor. O konuda memnun değilim.

AOC CQ27G2U kullanananız veya görmüş olanınız yok mu? bu iki monitörü karşılaştırma açısından?
Ben de bu monitöre bakıyorum ama yeni bir model olduğu için pek araştırma kaynağı bulamadım. Youtube da fazlaca inceleme videolarına denk geldim Best budget 2k olarak değerlendiriliyor genelde. Halen bende karar vermiş değilim. 2k zor işmiş 1080p olsa seçenekler çok fazla :)

ASUS ROG STRIX 5700 XT(çıkınca 5800 XT) almayı düşünüyorum. Detaylı sistem imzada mevcut.
Kavisli 27" 1ms 144Hz 2K ve FreeSync bir monitör düşünüyorum. AOC modelini sevdiğim için AOC olana yakın olsam da yine de bu iki monitör arasında kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı