Samsung LC27HG70QQMXUF vs Odyssey G5 27

Daha fazla  

Hangisinin özellikleri daha iyi bilemedim size danışmak istedim veya bunlardan farklı monitörde önerebilirsiniz.

CHG70 sahibiyim, kesinlikle bunu tercih edin. 2 ürünü de deneyimledim ve CHG70'den daha iyi olmasının pek çok özellikleri var;
1. Renk derinliği: Her iki üründe 8 bit varken CHG70'de ekstradan FRC özelliği var. (Frame Rate Control, araştırabilirsin.)
2. Daha iyi parlaklık sunuyor.
3. Kontrast oranı: CHG70'in oranı diğerinden 500:1 daha fazla.
4. En önemlisi kabiliyeti: Sağ, sol hareket ve aşağı, yukarı (pivot.)
5. Panel kalitesi: CHG70'de QLED VA paneline sahipken, Odyssey'de QLED yok.

Tek bir kötü yanı var; çok yer kaplıyor, monitörün kabiliyeti için kullanılan monitör askısı çok geniş yapmışlar. Bu konuda göz önünde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü büyük bir miktarda masanın boş yerini fedakarlık yapmanız gerekecek.

CHG70 sahibiyim, kesinlikle bunu tercih edin. 2 ürünü de deneyimledim ve CHG70'den daha iyi olmasının pek çok özellikleri var;
1. renk derinliği: Her iki üründe 8 bit varken CHG70'de ekstradan frc özelliği var. (frame RAT'e Control, araştırabilirsin.)
2. daha iyi parlaklık sunuyor.
3. kontrast oranı: CHG70'in oranı diğerinden 500:1 daha fazla.
4. en önemlisi kabiliyeti: Sağ, sol hareket ve aşağı, yukarı (pivot.)
5. panel kalitesi: CHG70'de QLED VA paneline sahipken, Odyssey'de QLED yok.

Tek bir kötü yanı var; çok yer kaplıyor, monitörün kabiliyeti için kullanılan monitör askısı çok geniş yapmışlar. Bu konuda göz önünde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü büyük bir miktarda masanın boş yerini fedakarlık yapmanız gerekecek.

Alttaki monitör daha iyi. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum bende buradaki arkadaşların tavsiyesi üzerine almıştım.

Kaç liraya almıştınız ve nereden almıştınız acaba?

N11'den, 2.8799 liraya almışım 2019 yılın zamanlarında.
1629979631867.png

Yeni konular

Geri
Yukarı