Samsung LC27JG50QQMXUF nasıldır?

SuleY

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce içinde Ryzen 3600 ve GTX 1660 Super'in olduğu bir sistem satın aldım. Hala monitöre karar verebilmiş değilim. Aslında zaman zaman oyunda oynayacağım ama sistemi toplamaktaki asıl amacım altium ve mikrodenetleyici kodlamada profesyonelleşmek. Aslında biraz hibrit bir monitör istiyorum. Şöyle bir monitör gördüm ama burada konusunu açıp sizin bu monitör hakkındaki fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum. Bütçem 2000 lira civarında. Birşey daha sormak istiyorum, monitör ararken sürekli özellikler arasında boğuluyorum. Sizce bir monitör alırken nelere bakmalıyım?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce içinde Ryzen 3600 ve GTX 1660 Super'in olduğu bir sistem satın aldım. Hala monitöre karar verebilmiş değilim. Aslında zaman zaman oyunda oynayacağım ama sistemi toplamaktaki asıl amacım altium ve mikrodenetleyici kodlamada profesyonelleşmek. Aslında biraz hibrit bir monitör istiyorum. Şöyle bir monitör gördüm ama burada konusunu açıp sizin bu monitör hakkındaki fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum. Bütçem 2000 lira civarında. Birşey daha sormak istiyorum, monitör ararken sürekli özellikler arasında boğuluyorum. Sizce bir monitör alırken nelere bakmalıyım?
Teşekkürler.
Gayet güzel bir monitör bence olabilir. Monitörde FreeSync desteği yok fakat bu sana etki etmez NVIDIA Kart kullanıyorsun. Fiyatıda uygun 2K Çözünürlük ve 144 Hz çok büyük bir avantaj. Bütçeyi zorlarsanız

HP 27xq 27" 144Hz 1ms (HDMI) FreeSync QHD Monitör Fiyatı öneririm çok güzel bir monitör.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı