Samsung LU28E590DS Monitör Nasıldır?

Kadirr22

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zaman içerisinde sistem toplamayı, ve sisteme GTX 1080 ile bu monitörü eklemeyi düşünüyorum. Fakat monitörün bu özelliklerine rağmen rakiplerinin çok çok düşüğünde fiyatı olması beni kuşkulandırmıyor da değil. Geçenlerde Recep Bey ile Ali Bey'in Samsung U28D590D incelemesini izlemiştim, gayet hoşuma gitmişti. Ama tabi ki de onların fikrini sormak daha önemli. Ayrıca bu monitör model numarası olarak onların incelediğinden biraz farklı. Bu monitörü kullanan varsa deneyimlerini paylaşmasından mutluluk duyarım. Benim gibi merak edenler için ise Ali Bey'den yardımcı olmasını rica edeceğim, konuyu takip ederek istedikleri cevaba ulaşabilirler. Sayın @Ali Güngör , sizi konuya davet ediyorum. Teşekkürler.

Samsung U28D590D modelinin input lag değeri çok yüksekti. LU28E590DS modelide aynımıdır bilmiyor. Eğer onunda input lag değeri yüksek ise oyunlarda sıkıntı yaşarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı