Samsung M21 vs Redmi Note 9

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, iki amiral gemisi ile geldim karşınıza. Birisi Xiaomi Redmi Note 9, diğeri ise Samsung Galaxy M21.
Kağıt üstünde M21 tabii ki daha iyi ama 700 TL civarı bir fark var. Oyun oynamayacağım ama hep tabletimi götüremem bir yerlere, bu sebeple PUBG'de iyi bir performansa sahip olmak isterim. Ekstra olarak batarya ve kamera çok önemli. Sizce hangisini alayım? Annemi zora sokmak istemiyorum ama Samsung M21 benim için çok başka bir sevda. Aradaki 700 TL farka değer mi peki?

Merhaba arkadaşlar, iki amiral gemisi ile geldim karşınıza. Birisi Xiaomi Redmi Note 9, diğeri ise Samsung Galaxy m21.
Kağıt üstünde M21 tabii ki daha iyi ama 700 TL civarı bir fark var. Oyun oynamayacağım ama hep tabletimi götüremem bir yerlere, bu sebeple PUBG'de iyi bir performansa sahip olmak isterim. Ekstra olarak batarya ve kamera çok önemli. Sizce hangisini alayım? Annemi zora sokmak istemiyorum ama Samsung M21 benim için çok başka bir sevda. Aradaki 700 TL farka değer mi peki?

Hocam 2'side birbirinden beter sözünü M21 için söyleyeceğim aklıma gelmezdi :(
eskiden M21 2300 TL'ydi ve rakibi Oppo A73'dü.
Şu anda o kadar para etmez M21 ama sorun şu ki Note 9'da o kadar etmez.

Az harcamak isterseniz Oppo A73 oyunlarda iyi bir performans isterseniz Realme 7 öneririm ki Realme 7 sizin bütün isteklerinize harfi harfine uyuyor.

Az harcamak isterseniz Oppo A73 oyunlarda iyi bir performans isterseniz Realme 7 öneririm ki Realme 7 sizin bütün isteklerinize harfi harfine uyuyor.
Not:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Realme istemiyorum ya bir arkadaşım aldı memnun değil

Hocam Realme istemiyorum ya bir arkadaşım aldı memnun değil.

Hocam arkadaşınız hangi modeli aldı ve neden memnun değil.
Sonuçta bu cihazları alan birçok kullanıcı var içlerinde sorun yaşamayan kişilerin olmaması imkansız.

Eğer hiç olmaz derseniz kendi kullandığım Note 9S var ama alırsanız ve şarjından memnun olursanız güncelleme yapmayın.
Şarjının hızlı bittiğini düşünürseniz (ki düşüneceğinize eminim) güncellemeyi yapabilirsiniz ama performans ciddi ölçüde düşer.
Bir de yazılım çok sıkıntı ama son güncelleme ile fazlasıyla düzeldi.

Hocam arkadaşınız hangi modeli aldı ve neden memnun değil.
Sonuçta bu cihazları alan birçok kullanıcı var içlerinde sorun yaşamayan kişilerin olmaması imkansız.

Eğer hiç olmaz derseniz kendi kullandığım Note 9S var ama alırsanız ve şarjından memnun olursanız güncelleme yapmayın.
Şarjının hızlı bittiğini düşünürseniz (ki düşüneceğinize eminim) güncellemeyi yapabilirsiniz ama performans ciddi ölçüde düşer.
Bir de yazılım çok sıkıntı ama son güncelleme ile fazlasıyla düzeldi.

Hocam arkadaşım Realme 6 aldı ve PUBG'de sürekli drop girmesinden şikayetçi arkadaşım, akıcı grafiklerde ve alabileceği en yüksek FPS'te oynuyor ama bende şahit oldum durduk yere drop giriyor.

Hocam arkadaşım Realme 6 aldı ve PUBG'de sürekli drop girmesinden şikayetçi arkadaşım, akıcı grafiklerde ve alabileceği en yüksek FPS'te oynuyor ama bende şahit oldum durduk yere drop giriyor.

Teknolojik alet şans işidir hocam Realme kaliteli marka.

Hocam G90t ısınan bir model belki de o yüzden olabilir.

Tekniksel açıdan bakarsak bu fiyata iyi yonga setleri sunan 5-6 cihaz var.
Başlıca Realme 7, P40 Lite, X3 NFC, Note 9S ve Note 8 Pro en tercih edilenler.

P40 Lite ve Realme 7 hariç saydığım modellerin hepsinde yazılımsal sorunlar var.
P40 Lite'da Google desteği yok.

Geriye tek seçenek Realme 7 kalıyor.

Ben çok fazla kişiye Realme 7 önerdim ve çok fazla kişi önerdim ve çok fazla kişi bu üründen memnun kaldı.

@Lemmy Kilmister hocamın dediği gibi teknoloji şans işi.
Arkadaşınızda sorun çıktı diye sizde de sorun çıkacak diye bir şey yok.
Ha çıkabilir ama aynı şey alabileceğiniz bütün modeller için geçerli.
Sizin isteklerinize bakacak olursak alabileceğiniz diğer modellerde yazılımsal sorun çıkma olasılığı daha yüksek.

Xiaomi alırsın yazılımdan nefret edersin. M21 güzel ama pahalı. Onun yerine başka modellere bakılmalı. Xiaomiden uzak durun. Ne zamam yazılımı duzeltirse ozaman düşünebilirsiniz.

Xiaomi alırsın yazılımdan nefret edersin. M21 güzel ama pahalı. Onun yerine başka modellere bakılmalı. Xiaomiden uzak durun. Ne zamam yazılımı duzeltirse ozaman düşünebilirsiniz.
Hocam yazılım diyerek bahsettiğiniz konu nedir? 1 yıldır Xiaomi kullanıyorum ancak dediğiniz gibi bir sıkıntım olmadı.

Geri
Yukarı