Samsung M21'de Super AMOLED kapatma ayarı var mı?

Samsung M21 kullanıyorum. Super AMOLED bana çok yapay geliyor. LCD ekran gibi gözükmesini istiyorum. Bu dediğimi telefonun içinden veya herhangi bir uygulama yükleyerek yapabilir miyim?

Yapay geliyor derken?

Super AMOLED olması çok daha iyi bir seçenek. Ki öyle bir şey yapamazsınız.

Samsung M21 kullanıyorum. Super AMOLED bana çok yapay geliyor. LCD ekran gibi gözükmesini istiyorum. Bu dediğimi telefonun içinden veya herhangi bir uygulama yükleyerek yapabilir miyim?
Super Amoled Kapatılacak bir şey değildir. Ekranın türüdür.

IPS vs AMOLED videolarına bakarsan eğer IPS'in daha gerçekçi ve doğru renkler verdiğini göreceksin.

Her şeyi boş verelim. IPS daha iyi ise sence amiral gemileri neden AMOLED-OLED?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi boş verelim. IPS daha iyi ise sence amiral gemileri neden AMOLED-OLED?
İps'e göre daha fazla göze hitap ettiği için olabilir mi? Böyle olunca da daha çok almak istiyorlar. Konuya gelirsek iki ekranın da birbirine karşı artı ve eksileri var. Buradaki konu amoled mi daha mı iyi yoksa ipc ekran mı değil. Umarım zeka seviyeniz anlamanıza yetmiştir. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230225-214443_Opera.jpg
    Screenshot_20230225-214443_Opera.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20230225-214453_Opera.jpg
    Screenshot_20230225-214453_Opera.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 19
Super AMOLED bana çok yapay geliyor. LCD ekran gibi gözükmesini istiyorum. Bu dediğimi telefonun içinden veya herhangi bir uygulama yükleyerek yapabilir miyim?

Donanım üzerinden bir değişiklik yapamadığımız sürece pek değişiklik olacağını zannetmem(Kısaca ekran panelinin değişmesi gerek) Eğer ekran ayarlarını biraz karıştırırsanız daha solgun renkler ile kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı