SAMSUNG M3 1TB USB HDD RAW Dosya Sistemi Veri Kurtarma

tunahanbag

Kilopat
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar.
SAMSUNG M3 USB 3.0 1 TB HDD sahibiyim.
Dosya sistemi RAW olarak gözüküyor ve içinde önemli kişisel dosyalarım bulunmakta.
Olayı kısaca anlatayım. Windows 10 Pro kuruluydu uzun zamandır sistemde, ürün kodumu giriyordum olmuyordu (Windows 8.1 Pro Kodu).
Araştırdım Windows 8.1 kurup aktifleştirdikten sonra Windows 10'a yükselt deniliyordu.
Kurulum USB vs. her şeyi hazırladıktan sonra birkaç oyunu yedekleyip bilgisayarı yeniden başlattım.
Boot tuşu gözükürken aklıma geldi ve çıkardım. Boot ettim UEFI Windows 8.1 Pro kurdum.
Ve bu manzarayla karşılaştım
Ekran Alıntısı.JPG

Dosya sistemi RAW olmuştu. Tüm güncellemeler, sürücüler vs. her şeyi kurdum, fakat diske giremiyordum. Biraz araştırdım ve "EaseUS Data Recovery Wizard" programını buldum. Gayet dosyaları vs. kurtarıyor ama tararken 2 saat kaldı diyor 2 saat beklediğim halde daha %2'sini taramış. Bu yüzden bu programı kullanamadım yavaşlığından ötürü.
Not: Benim derdim dosyaları kurtarabilmek, diski biçimlendirerek elbette ki disk kurtulur :)
Yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz bir yazılım olduğu için yavaş sürüyor. Ücretli yazılımları deneyebilirsin.

Ayrıca şu rehberi de izleyebilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı