Samsung M3 320GB 2.5" USB 3.0 HDD nasıldır?

Samsung genel olarak iyi bir markadır bizde bunun herahlade 1tb si vardı genel olarak memnunduk ve 3.0 desteğide vardı aynı bu modeldi ama genel olarak 320gb lerin üretimi kalkttı diye biliyorum. oyun kaldırır elbette. bide şunu buldum western digital de iyidir

Son düzenleme:
Samsung genel olarak iyi bir markadır bizde bunun herahlade 1TB'si vardı genel olarak memnunduk ve 3.0 desteğide vardı aynı bu modeldi ama genel olarak 320GB'lerin üretimi kalkttı diye biliyorum. Oyun kaldırır elbette. Bir de şunu buldum Western Digital de iyidir.

Bir yorumlara falan bakabilir misin çünkü Trendyol'da 142'ye 2.0'ı nı satıyorlar ve bilirsin ki 2.0 oyun asla kaldırmıyor? Bu 3.0'dır değil mi? Ona göre alayım. Bir bakabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
a
Bir yorumlara falan bakabilir misin çünkü Trendyol'da 142'ye 2.0'ı nı satıyorlar ve bilirsin ki 2.0 oyun asla kaldırmıyor? Bu 3.0'dır değil mi? Ona göre alayım. Bir bakabilir misin?
genel olarak baktımda bulamadım 2.0 olanları piyasada hep 3.0 olarak geçiyor ve ürün yorumlarını okudum 3.0 değildi diye bi yazı bulamadım hem samsung hem wd için bulursam başka modelleri gün içinde paylaşırım

ek olarak maxtorun hdd sini de gördüm bunu da tercih edebilirsin

A

Genel olarak baktımda bulamadım 2.0 olanları piyasada hep 3.0 olarak geçiyor ve ürün yorumlarını okudum 3.0 değildi diye bir yazı bulamadım hem Samsung hem WD için bulursam başka modelleri gün içinde paylaşırım.

Ek olarak maxtorun HDD'sini de gördüm bunu da tercih edebilirsin.

Reis 140 TL'ye var ve maxtor zaten sahta marka Samsung o Samsung'u alim diyorum ama bir yorumlarına bakabilir misin çünkü Trendyol'da 2.0'ı da var bakarsan.

Reis 140 TL'ye var ve maxtor zaten sahta marka Samsung o Samsung'u alim diyorum ama bir yorumlarına bakabilir misin çünkü Trendyol'da 2.0'ı da var bakarsan.
aynen onu gördüm 142 tl idi herhalde trendyolda diğer çoğu üründe 3.0 olarak gösteriliyor genel kullanıcı yorumları okudum hiçkimsenin 3.0 diye aldık 2.0 diye çıktı diye bi yazı göremedim veya tam tersi genel olarak trendyolda üründen memnunlar.ve samsungun m3 serisi taşınılabilir hdd si 3.0 olarak geçiyor interentte . Satıcı yanlış yazmıştta olabilir yada daha önceki geçmiş modelide satıyor olabilir ayrıca iade etmek gibi bir hakkında var . Ben en uygun olarak bunu buldum yinede almadan önce son bi gözden geçir.
https://www.trendyol.com/samsung/m3...nabilir-disk-stshx-m500tcb-p-6928202/yorumlar

Aynen onu gördüm 142 TL idi herhalde Trendyol'da diğer çoğu üründe 3.0 olarak gösteriliyor genel kullanıcı yorumları okudum hiçkimsenin 3.0 diye aldık 2.0 diye çıktı diye bir yazı göremedim veya tam tersi genel olarak Trendyol'da üründen memnunlar. Ve Samsung'un M3 serisi taşınılabilir HDD'si 3.0 olarak geçiyor interentte. Satıcı yanlış yazmıştta olabilir ya da daha önceki geçmiş modelide satıyor olabilir ayrıca iade etmek gibi bir hakkında var. Ben en uygun olarak bunu buldum yine de almadan önce son bir gözden geçir.
https://www.trendyol.com/samsung/m3...nabilir-disk-stshx-m500tcb-p-6928202/yorumlar

Ben Hepsiburada'dan 3.0 yazan Samsung'u alayım diyorum ama satıcının ne olduğu belli değil aynı diski her yerde birçok fiyatdan yazmış.

Geri
Yukarı