Samsung M30S mi Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu?

furkantngr2

Hectopat
İki telefonda fiyat segmentinde farklı yerlere sahip değiller. Aynı fiyattalar. Çok kararsız kaldım. Öğrenci olduğum için fazlasına da bakamıyorum ama Xiaomi ve IPS panel korkutuyor.

İki telefonda fiyat segmentinde farklı yerlere sahip değiller. Aynı fiyattalar. Çok kararsız kaldım. Öğrenci olduğum için fazlasına da bakamıyorum ama Xiaomi ve IPS panel korkutuyor.
Redmi Note 8 ekran ve parmak izi dışında özellik ve tasarım bakımından A70 ile kıyaslanan bir telefon. Bence Redmi Note 8 alınmalı. İşlemci, RAM ve kamera olarak daha üstün. Ekranı pişman etmez ama Amoled kadar iyi değil. Xiaomi markası ise gayet iyidir o konuda şüpheniz olmasın 😀

IPS panel korkutuyorsa M30S alabilirsin. Donanım ve performans olarak Note 8 PRO daha üstün. Batarya ve ekran olarak M30S daha iyi. Arka kamera performansında iki cihaz birbirine çok yakın. Note 8 PRO modelinde daha iyi sensör olsa da M30S modelinin kamera yazılım avantajı var, o yüzden benzer performans sergiliyor.

Ekran, pil ve işlemci (SoC) konularında aralarında ciddi fark var.

IPS ekran istemiyorsanız ve uzun ömürlü bir cihaz düşünceniz varsa M30S şu anda en mantıklı seçim.

RN8 Pro ise Mediatek G90T işlemcisi ile gayet güçlü bir cihaz.

Ben AMOLED tarafında olduğum için (IPS ekranlar çok sönük geliyor bana) M30S tercih ederdim.

ha yok ben oyun oynarım bol bol derseniz adres belli

Ekran, pil ve işlemci (SoC) konularında aralarında ciddi fark var.

IPS ekran istemiyorsanız ve uzun ömürlü bir cihaz düşünceniz varsa M30S şu anda en mantıklı seçim.

RN8 Pro ise Mediatek G90T işlemcisi ile gayet güçlü bir cihaz.

Ben AMOLED tarafında olduğum için (IPS ekranlar çok sönük geliyor bana) M30S tercih ederdim.

ha yok ben oyun oynarım bol bol derseniz adres belli
Oyun Amaçlı kullanılmak isterse ne önerirsin.En fazla 2000-2200 felan verebilirim.Sırf oyun değil kamera ve film içinde kullanılacak.

Merhaba.
Ben Note 6 Pro' dan çok geniş bir araştırma yaparak Note 8 Pro' ya geçiş yaptım. Çok sık telefon değiştiren ve denemeyi seven biri olarak söyleyebilirim ki Note 8 Pro sizi çok fazla tatmin edecektir. Özellikleri ve tasarımı sizi cezbedecek.
Ayrıca sizin için bir karşılaştırma resimi bırakıyorum altta.

İyi günler.

Ek Açıklama 2020-04-08 192606.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı