Xiaomi Redmi Note 8 vs Samsung M30S

M30S kullaniyorum, o telefona karsi bin kez M30S, bataryası standart haline gelmeli böyle bir keyif yok gerçekten yıllarca 3000 MAh'larda sürünmüşüz.
Çok amatörce bi yorum. 6000 gibi pil değerlerine çok aldanmayın o kadar yavaş gitmiyor. Ekran olarak daha canlı bir Samsung var ana kamera anlamında da daha iyi bir Xiaomi. Ne amaçla kullanacaksınız cihazı gündelik olarak ?

Arkadaşlar telefon alacağım, ikisi arasında kaldım. Sizce Xiaomi Redmi Note 8 mi Samsung M30S mi?
Redmi Note 8'in kamera performansı odak konusunda cidden mükemmeldir. Uygulamalar hızlı çalışıyor. Ağır oyunlarda güzel performans sunuyor. Fakat ağır bir telefon. Ekranı film/dizi seyretmek için çok uygun büyük ve hoş.

M30S Tasarım olarak çok güzel, şık bir telefon. Batarya performansı iyi fakat oyun oynayacaksanız, Samsung'un GameBoost'u cidden bataryanızı yiyor. Hoparlör olarak cızırtı yapmadan çok güzel ses çıkarıyor.

Edit: Her iki telefonu da kullandım.

Ana kamera anlamında da daha iyi bir Xiaomi.
Kamera yazılımı olarakta Samsung, Xiaomi'den daha iyi. İki telefon arasından da M30S daha iyi bir telefon. Arka kamera fotoğraf kalitesi birbirine çok yakın, sahneden sahneye göre öne çıkan model olabiliyor, selfie olarakta Note 8 daha iyi. Arka kamera video tarafında M30S daha iyi bana göre.

Son düzenleme:
Babama bu meşhur Black Friday indirimlerinde Redmi Note 8 almıştık Trendyol'dan. Mükemmel bir telefon, hiçbir şekilde donma vs yaşatmıyor. Sanırım M30 ile aralarındaki farklar kamera ve ekran.

Ekran kalitesi olarak M30, kamera olarak (çektikten sonraki elde ettiğimiz görüntü) Note 8 daha iyi diye biliyorum. Yanlış olabilir bu olay, onu da belirteyim.

Amatör yorum diyen arkadaş 10 nm islemci var 10 saatten aşağı ekran süresi almiyorum her şey açik konum vs vs, oyun da oynarim en kotu aksama yuzde 25 sarjla taktim sarja. 6000 MAh'in daha kac saat gitmesini bekliyor bu insanlar bilmiyorum cidden, 6000 kadar da gitmiyor deniliyor, forumda 12 saat alan dünya adam var hangi 3000 mAh tel 5 6 saat gidiyor da 6000'in 12 saatleri 11 saatleri vermesi yetersiz. Bu tel bir harika ama oyun konusunda üzer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı