Samsung M31 3 sene götürür mü?

bandias

Hectopat
Herkese merhabalar elimdeki telefonu satıp M31 alacağım hazır indirim varken. Sizce M31 3 sene götürür mü? Önemli olan sosyal medya uygulamalarında kasma donma yapmaması yani 3 sene kasma donma yapmadan götürür mü? Elimde satacağım telefon iPhone 7 bu arada. İki telefondan hangisinin işlemcisi daha güçlüdür? Exynos mu A10 Fusion mu?

M31 Gerçekten sağlam bir telefon yani rahat götürür ancak uzun zamandır İOS kullanıyorsan Android'e alışmak zor olabilir.

Ben bu işlerden fazla anlamam. Geçen ay telefon aldım, bana orada konuştuğum görevli Samsung'un Mediatek ve Exynos chipsetli telefonlarının iyi olmadığını söyledi, kasma takılma yapıyormuş.

Kirin ve Snapdragon chipsetli telefonların en iyisi olduğunu söyledi. Bence M31 yerine Samsung alacaksan M51 ya A71 yada alın bütçe müsaitse.

Bana Huawei P40 Lite önermişti ama Huawei telefonlar, Amerika tarafından kısıtlandığı için ben onu almadım.

Elinizdeki cihaz da herhangi bir sorun yoksa değiştirmeyin. Eğer performans düşmesi varsa batarya ömrünü yitirmiş olabilir. Pil sağlığından kontrol edin. Ama M31'de iyidir.
Pil sağlığım 99 lakin ekran süresi az verdiği için değiştirmek istedim mantıksız bir hareket mi yapıyorum beni 3 yıl götürse M31 yeterlidir.
M31 Gerçekten sağlam bir telefon yani rahat götürür ancak uzun zamandır İOS kullanıyorsan Android'e alışmak zor olabilir.
Hayır alışabilirim çünkü 3 ay oldu iOS deneyimim ondan önce S6 Edge kullanıyordum.
Iphone 7'den Samsung M31'e geçmek birazcık mantıksız geliyor bana. Elindeki cihaz donuyorsa bataryasında sıkıntı olabilir. M31 rahat 3 yıl götürür.
Batarya ve ekran performansından memnun değilim ondan değiştirmek istedim bütçem 2800 2900 TL felan ama işlemci beni korkutuyor sizce işlemcisi kötü mü M31 telefonunun.

Pil sağlığım 99 lakin ekran süresi az verdiği için değiştirmek istedim mantıksız bir hareket mi yapıyorum beni 3 yıl götürse M31 yeterlidir.

Hayır alışabilirim çünkü 3 ay oldu iOS deneyimim ondan önce S6 Edge kullanıyordum.

Batarya ve ekran performansından memnun değilim ondan değiştirmek istedim bütçem 2800 2900 TL felan ama işlemci beni korkutuyor sizce işlemcisi kötü mü M31 telefonunun.
Exynos 9611 günlük kullanımda sizi asla üzmez fakat uzun ömürlü bir işlemci değil. Telefon yıllandıkça kasma donma yaratabilir. Aradığınız performans ise A71 veya M51 bakın.

Realme 5I öneririm Snapdragon 665 ve 5000MAH batarya ile kimseyi üzmez babam ve annem kullanıyor her yönünden gayet başarılı bir model.

Exynos 9611 günlük kullanımda sizi asla üzmez fakat uzun ömürlü bir işlemci değil. Telefon yıllandıkça kasma donma yaratabilir. Aradığınız performans ise A71 veya M51 bakın.

Maalesef bütçemi arttıramıyorum. Arada sırada PUBG girerim ve sosyal medya onun dışında zorlamam telefonu. Exynos 9611 uzun süreli değil derken mesela 2 yıl sonra günlük kullanımda donma kasma yapabilir mi diyorsunuz? Bu bütçede başka hangi telefon vardır? Bütçe 2700.

Geri
Yukarı